Kategorie

Avent, smoczek ortodontyczny, Ultra Soft, 0-6miesiąca, Girl, SCF213/ 00, 2 sztuki

Cena jednostkowa: 16,50 zł za 1 sztukę

Cena
32,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Zadbaj o delikatną skórę swojego dziecka dzięki smoczkowi Philips Avent Ultra Soft. Jego supermiękka, elastyczna, zaokrąglona tarcza wykonana  w technologii FlexiFit dostosowuje się do kształtu policzków dziecka i minimalizuje nacisk, dzięki czemu pozostawia mniej śladów i zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień skóry, a tym samym zapewnia dziecku przyjemniejsze korzystanie ze smoczka.
 
Sześć otworów w tarczy zapewniają dodatkowy przepływ powietrza, pozwalają skórze dziecka oddychać i zmniejsza się ryzyko podrażnienia delikatnej skóry maluszka.
 
Jedwabisty, teksturowany smoczek z silikonu doskonale uspokaja malca i zapewnia mu poczucie komfortu. Ma symetryczny kształt zapewniający prawidłowy rozwój podniebienia, zębów i dziąseł rosnącego dziecka.
 
Posiada bezpieczny uchwyt w kształcie pierścienia umożliwiający łatwe wyjęcie smoczka z ust dziecka w dowolnym momencie. Jest odpowiedni nawet dla małych rączek. 
 
Załączone do opakowania etui umożliwia sterylizację smoczka w kuchence mikrofalowej w kilka minut i przechowywanie go w higienicznych warunkach, kiedy jesteś poza domem.

Cechy produktu

- teksturowany, jedwabisty smoczek zapewnia komfort i ukojenie,
- miękka, zaokrąglona, elastyczna tarcza pozostawia mniej śladów na skórze i zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień,
- dodatkowe otwory pozwalające skórze dziecka oddychać,
- dba o prawidłowy rozwój jamy ustnej malucha, 
- etui do sterylizacji i przenoszenia w zestawie,
- możliwość sterylizacji w kuchence mikrofalowej,
- możliwość mycia w zmywarce.

Specyfikacja techniczna

Włóż dokładnie opłukane smoczki do etui, dodaj 25ml wody i włóż na 3 minuty do kuchenki mikrofalowej ustawionej na 750–1000W. Odstaw do ostygnięcia na 5 minut i wylej wodę. Gotowe.

Dodatkowe informacje

Produkt przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 6. miesiąca życia.

Nie zawiera BPA.

Cechy produktu

Cecha specjalna
Kształt
Materiał
Rejestracja