Receptura Babuszki Agafii, Bania Agafii, maska do włosów, super silna, 100ml

Receptura Babuszki Agafii, Bania Agafii, maska do włosów, super silna, 100ml

ostatnia cena sprzedaży

Cena: 6,29 zł

Cena jednostkowa: 6,29 zł za 100 ml
Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne

Receptura Babuszki Agafii, Bania Agafii, maska do włosów, super silna, 100ml - opis produktu

Maska na bazie siedmiu uzdrawiających naturalnych składników intensywnie odżywia i nawilża skórę głowy, wzmacnia korzenie i stymuluje wzrost włosów. Działa efektywnie, nie obciąża włosów, przynosi odczucie świeżości i lekkości po umyciu. Olej cedrowy jest źródłem witamin E i F, odżywia skórę głowy. Korzeń szczodraka krokoszowatego zapobiega wypadaniu włosów. Mech dębowy zawiera olejki eteryczne, wzmacniające korzenie włosów. Pszczeli wosk nadaje włosom naturalny blask. Sok aloe vera bogaty w aminokwasy, wspaniale nawilża skórę głowy. Łupina z cebuli regeneruje uszkodzoną strukturę włosów, dzięki czemu stają się bardziej gęste i silne. Szyszki czarnej olchy tonizują i zmiękczają skórę głowy, stymulują wzrost włosów.

Wskazania: odżywienie i nawilżenie skóry głowy, wzmocnienie włosów.

Sposób użycia: nanieść maskę na wilgotne, umyte włosy, rozprowadzić na całą długość włosów, pozostawić na 3-5min, zmyć wodą.

Główne składniki: olej cedrowy, ekstrakt z korzenia szczodraka krokoszowatego, ekstrakt dębowego mchu, sok aloe vera, ekstrakt z łupin cebuli, organiczny olej z kiełków pszenicy, organiczny pszczeli wosk, organiczny olej lniany.