Kategorie

Babymoov Cosydream+, mata korygująca, A050417

Cena jednostkowa: 289,99 zł za 1 sztukę

Cena
289,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Cosydream+ marki Babymoove to ergonomiczna pochyła podkładka dla niemowląt, która zapewnia bezpieczną pozycję dziecku gdy leży na plecach, dzięki czemu umożliwia mu lepsze oddychanie. Cosydream+ został zaprojektowany we współpracy z pracownikami francuskiej służby zdrowia. Dzięki funkcjonalności 3 produktów z linii profilowania sylwetki dziecka, Cosydream+ łączy w sobie cechy takie jak: zachowanie odpowiedniej pozycji dziecka (Cosydream), zapobieganie kolce oraz pomoc przy lepszym trawieniu (Cosymat), oraz zapobieganie plagiocefalii (Lovenest). 

Cosydream+ tworzy przytulną przestrzeń do spania dla dziecka i zapewnia doskonałą pozycję pleców z podniesionymi nogami, co pomaga przy refluksie. Idealnie dopasowuje się do kształtu dziecka. Wbudowany zagłówek sprzyja w rozwoju prawidłowego kształtu główki dziecka. Zdejmowana i regulowana podpórka na nogi, podąża za wzrostem dziecka i utrzymuje nogi w naturalnej pozycji. Wykonany z miękkiej bawełnianej tkaniny oraz pianki z pamięcią kształtu.

Sposób użycia

Przed użyciem upewnić się, że produkt jest prawidłowo zmontowany i nie brakuje żadnej z części. Można korzystać od urodzenia do 3 miesięcy. Należy zaprzestać używania podkładki kiedy niemowlę zaczyna obracać się samodzielnie lub głowa dotyka górnej krawędzi produktu. W podkładce zawsze kłaść dziecko do snu na plecach. Należy pilnować dziecka, aby nadzorować jego ruchy.

Cechy produktu

- materiał: 65% bawełna, 65% poliester.
- wymiary: 60x41x17cm,
- pokrowiec można prać w temperaturze 30°C,
- 15° nachylenia w celu udrażniania dróg oddechowych,
- oddychający materiał,
- płeć: unisex,
- wiek: 0-3m.

Kod producenta

A050417

Gwarancja

Dożywotnia. Gwarancja ta podlega pewnym warunkom. 

Ostrzeżenia

Leżankę Cosydream+ umieścić w łóżeczku/kołysce. Ułożyć dziecko na poduszce Cosydream+. Wałek ułożyć pod nogami dziecka, znacząco poniżej jego pośladków. Dla optymalnego wykorzystania zalecamy przymocowane rolki pozycjonowania co najmniej 2cm od dołu poduszki karmienia. Zaczepić wałek przy pomocy rzepów. Sprawdzić, czy zaczep jest stabilny. Po prawidłowym umieszczniu dziecka, należy wyregulować napięcie paska zamykanego na rzep. Nie używaj poduszeczki, gdy dziecko jest w stanie samodzielnie się przekręcać na bok. Nie używać podkładki w leżaczku lub gondoli. Nie umieszczać posłania w pobliżu źródła otwartego ognia lub wysokiej temperatury. Ryzyko uduszenia: niemowlęta udusiły się w dodatkowych poduszkach, kocykach lub wyściółkach. Używać wyłącznie pokrowca dostarczonego przez producenta. Nigdy nie umieszczać wyściełanych elementów pod niemowlęciem lub obok niego. 

Dodatkowe informacje

Czyścić Cosydream+ wilgotną szmatką. 
Rolkę podtrzymującą można prać w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza.
 

Zawartość opakowania

Cosydream+ - elementy: poduszka, wałek zabezpieczający, rzepy, pas podtrzymujący. 

Producent

Babymoov,
16, rue Jacqueline Auriol,
Parc Industriel des Gravanches,
63051 Clermont-Ferrand Cedex 2, Francja.