Kategorie

BabyOno, waga elektroniczna dla dzieci, od urodzenia

Cena jednostkowa: 195,99 zł za 1 sztukę

Cena
195,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Waga elektroniczna dla niemowląt przeznaczona jest do kontroli wagi dziecka. Szczególnie polecana jest w okresie niemowlęcym oraz wśród wcześniaków, kiedy to waga dziecka jest niezwykle istotnym wskaźnikiem jego rozwoju. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wagi umożliwia zarówno ważenie dzieci i niemowląt (20kg), jak i starszych dzieci (50kg) pozwalając na jej dłuższe stosowanie. Z myślą o Waszych potrzebach stworzyliśmy produkt łatwy w obsłudze, dokładny i niezawodny, a także zadbaliśmy o jego najwyższą jakość zapewniającą wygodę i bezpieczeństwo podczas ważenia.

Waga elektroniczna dostosowana jest do ważenia niemowląt w pozycji leżącej oraz ważenia dzieci starszych w pozycji stojącej. Posiada automatyczną blokadę wyniku ważenia, pamięć ostatniego pomiaru, stabilną konstrukcję oraz funkcję tarowania. Dokonuje dokładnego pomiaru i jest prosta w obsłudze.

Specyfikacja techniczna

- podziałka: 0,01kg,
- minimalne obciążenie: 0,05kg,
- jednostki miary: kg/lb-oz,
- wskaźnik zużycia baterii,
- maksymalne obciążenie:
   -- taca dla niemowląt: maksymalnie 20kg,
   -- taca dla dzieci: maksymalnie 50kg,
- zasilanie: 2 baterie AA (1,5V).

Dodatkowe informacje

Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami UE. Ścisła kontrola produkcji zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu.