Kategorie

Bella Baby Happy Before Newborn, pieluszki, rozmiar 0, do 2kg, 46 sztuk

Cena jednostkowa: 0,74 zł za 1 sztukę

Cena
33,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Pieluszki w rozmiarze Before Newborn dostosowane są specjalnie do budowy dziecka o wadze poniżej 2 kilogramów. Dzięki oddychającej warstwie zewnętrznej zapewniają stały dostęp powietrza do delikatnej skóry maleństwa. Superchłonny wkład pokryty jest miękką włókniną o strukturze mikrooczek - Premium Dry, która dzięki swej budowie umożliwia wchłanianie nie tylko moczu, ale i wolnych stolców. Luźne stolce, charakterystyczne dla najmłodszych dzieci, poprzez swój lekko kwaśny odczyn mogą podrażnić skórę, dlatego niezmiernie ważne jest jak najszybsze odizolowanie ich od pupy dziecka. Wyciąg z zielonej herbaty ma silne właściwości przeciwzapalne, a poprzez hamowanie namnażania bakterii neutralizuje nieprzyjemny zapach.

Elastyczne falbanki znajdujące się wewnątrz po bokach pieluszki utrzymują zawartość na miejscu, zapobiegając bocznym przeciekom i podnosząc komfort użytkowania pieluszki. Prawidłowe zapięcie zapewniają mocne rzepy, a w odpowiednim założeniu pieluszki pomagają symetryczne ułożone obrazki na froncie pieluszki. Pieluszka w przedniej części posiada specjalne wycięcie na kikut pępowiny, które zapewniając dopływ powietrza przyspiesza gojenie i minimalizuje ryzyko podrażnień tego delikatnego miejsca.

Dodatkowe informacje

Pieluszki z wycięciem na pępuszek dla dzieci przedwcześnie urodzonych lub dla dzieci o bardzo niskiej wadze urodzeniowej (do 2kg).
Produkt nie zawiera lateksu i chloru.