Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Biała Perła, paski wybielające zęby z aktywnym węglem, 14 sztuk + pasta oczyszczająca 50 ml

Cena jednostkowa: 53,99 zł za 1 sztukę
Cena
53,99 zł
Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych

Opis produktu

Najwyższej klasy technologia wybielania zębów powoduje nie tylko szybkie wybielenie zębów, ale również nadaje im olśniewającego połysku i blasku. Ta wyjątkowa formuła może wznieść proces wybielania na zupełnie nowy, praktyczny i komfortowy wymiar. Spośród innych pasków wybielających najbardziej wyróżnia go zawartość aktywnego węgla, który łącząc się ze śliną dokładnie przylega do powierzchni zębów. Idealne dopasowanie do zębów zwiększa skuteczność działania aktywnych składników pasków, a przez to zapewnia jeszcze bardziej olśniewający efekt wybielania. Paski mogą być noszone na zębach 1 - 2 godziny.

Wskazania: wybielania zębów aktywnym węglem.

Sposób użycia

1 raz dziennie - najlepiej wieczorem, po ostatnim posiłku.
Faza 1. Oderwij górną część torebki, aby wyjąć paski. Suchą dłonią oderwij paski z plastikowego filmu.
Faza 2. Patrząc w lustro, nałóż krótszy pasek na dolne zęby wzdłuż linii dziąsła - przyłóż go do zębów stroną, która była przyklejona do folii. Delikatnie dociśnij i dopasuj placem aby umocować go na zębach. Zawiń pozostałą część paska pod zęby, aby się nie zsuwał. Powtórz czynność z dłuższym paskiem na górnych zębach.
Faza 3. Pozostaw paski wbielające na zębach maksymalnie przez 60-120 minut. Zdejmij i wyrzuć zużyty pasek, usuń pozostałości żelu. Dokładnie umyj zęby pastą oczyszczającą biała perła.

Zawartość opakowania

- 14 pasków (14 na górne zęby i 14 na dolne zęby),
- tuba z pastą oczyszczającą 50ml,
- wskaźnik skali bieli zębów,
- instrukcja.