Bingospa, borowina w żelu z rozmarynem i arniką, 100 g + 20 g w prezencie

Bingospa, borowina w żelu z rozmarynem i arniką, 100 g + 20 g w prezencie

Kategorie

Bingospa, borowina w żelu z rozmarynem i arniką, 100 g + 20 g w prezencie

Cena jednostkowa: 15,91 zł za 100 gram

Cena
19,09 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Borowina to jedna z bardziej znanych, o szerokim zastosowaniu roślin leczniczych. Bogata w sole minerale, fulwokwasy, kwasy huminowe, bituminy i aminokwasy posiada działanie przeciwzapalnie, regenerujące, nawilżające, antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne. Wpływają stymulująco na przemianę materii, dotleniają tkanki. Borowiny to także bogactwo substancji czynnych biologicznie jak enzymy, antybiotyki oraz niewielkie ilości substancji typu hormonalnego. Borowina nie tylko leczy, ale również doskonale pielęgnuje skórę - przeciwdziała przedwczesnemu jej starzeniu się i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Poprawia jędrność skóry, która staje się napięta i gładka.

Rozmaryn działa pobudzająco na układ nerwowy i krwionośny. Ma też właściwości rozkurczające bakterio i wirusobójcze. Surowcem leczniczym są liście rozmarynu. Zawierają one olejek eteryczny, garbniki i flawonoidy.

Masaż Borowiną w żelu rozmarynem BingoSpa oprócz nasycenia skóry cennymi substancjami odżywczymi, pozostawia na długo uczucie błogiego ciepła przenikającego całe ciało. W borowinie żelu BingoSpa zastosowano ekstrakt  borowinowy, który gwarantuje maksymalne wyizolowanie wszystkich substancji czynnych z borowiny z zachowaniem jej właściwości terapeutycznych. Ekstrakt borowinowy to esencja tego co w borowinie najcenniejsze i wartościowe.

Zastosowanie

Pielęgnacja skóry - regeneracja i nawilżanie.

Sposób użycia

Żelem masować wybrane części ciała do osiągnięcia uczucia ciepła. Ilość aplikowane żelu dostosować do indywidualnych wymagań. Nie stosować na podrażnioną, obtartą lub zranioną skórę oraz błony śluzowe.

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego