Bingospa, sól z Morza Martwego, 1 kg

Bingospa, sól z Morza Martwego, 1 kg

Kategorie

Bingospa, sól z Morza Martwego, 1 kg

Cena jednostkowa: 1,90 zł za 100 gram

Cena
18,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

100% naturalna, nieoczyszczona BingoSpa. Sól pozyskiwana jest z Morza Martwego w procesie odparowania wody. Kryształki soli mogą mieć kolor od jasnoszary z różowym odcieniem.
 
Skład minerałów jest inny niż w typowej wodzie z oceanu. W morzu 97% soli stanowi chlorek sodu NaCl (sól kuchenna), ale w Morzu Martwym jest go tylko 8%. Woda Morza Martwego ma zawiera 53% chlorku magnezu, 37% chlorku potasu, Ponadto w mniejszych ilościach obecne są też sód, chrom, cynk, mangan, miedź, żelazo i inne. Oprócz chlorków, jako aniony, występują też bromki, jodki, siarczany i węglany. Stężenie siarczanów, SO42-, jest bardzo małe, natomiast stężenie bromków w wodzie jest najwyższe na świecie.

Zastosowanie

Trądzik i wypryski, grzybice, nadmierne pocenie, problemy stóp– pękanie skóry pięt, objawy grzybiczne, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, bóle mięśni, reumatyzm, nerwice, stres, ogólne przemęczenie.

Sposób użycia

Dla uzyskania optymalnych efektów w przypadku kąpieli BingoSpa całego ciała, powinna ona trwać około 20 minut. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby kąpiel nie była ani zbyt gorąca, ani zbyt zimna. Gorąca kąpiel całego ciała może być niebezpieczna – może powodować zaburzenia pracy serca oraz złe samopoczucie. Gorącą kąpiel mogą stosować tylko osoby zdrowe np. po wysiłku fizycznym. Taka kąpiel może skutecznie przyczynić się do likwidacji napięcia i bólu mięśni. Zbyt zimna kąpiel całego ciała nie jest wskazana, gdyż następuje zwężenie porów skóry i wymiana jonów magnezu i innych pierwiastków poprzez skórę będzie znacznie utrudniona. Zalecana temperatura kąpieli BingoSpa dla całego ciała to 35-40 stopni Celsjusza. W przypadku wybranych partii ciała (kąpiel częściowa), np. stóp lub dłoni, można stosować kąpiel o temperaturze ok. 50 stopni Celsjusza. Gorąca kąpiel BingoSpa spowoduje szybsze otwarcie się porów skóry i lepsze efekty penetracji skóry przez mikro i makroelementy. 

Dodatkowe informacje

Produkt dostępny w różnych szatach graficznych - wybierany losowo.

Cechy produktu

Postać
Działanie
Rodzaj skóry
Dla kogo
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego