Kategorie

Bio-D, płyn do prania, niebiologiczny, 1 L

Cena jednostkowa: 2,85 zł za 100 mililitrów

Cena
28,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Płyn do płukania Bio-D nie zawiera substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, wybielaczy optycznych, enzymów lub syntetycznych substancji zapachowych. Zapach pochodzi z olejków eterycznych. Hipoalergiczny, odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze. Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny. Nadaje się do prania cienkich i delikatnych tkanin takich jak jedwab, kaszmir i wełna. Nie zawiera enzymów- jest niebiologiczny, dzięki temu jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze oraz dla osób ze skłonnością do alergii, może być używany także do prania ubrań dziecięcych i niemowlęcych. Płyn przeznaczony do prania w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego, do prania w ciepłej i zimnej wodzie.

Zastosowanie

Płyn do prania.

Sposób użycia

Zależnie od twardości wody oraz stopnia zabrudzenia ubrań, na jeden cykl prania należy wlać: miękka woda: normalne zabrudzenia: 40ml, mocne zabrudzenia: 50ml, pranie ręczne: 30ml; normalna woda: normalne zabrudzenia: 50ml, mocne zabrudzenia: 60ml, pranie ręczne: 30ml, twarda woda: normalne zabrudzenia: 60ml, mocne zabrudzenia: 80ml, pranie ręczne: 40ml.

Składniki

Niejonowy środek powierzchniowo czynny, anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny.

Dodatkowe informacje

Produkt nietestowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan. Logo Allergy UK oznacza, że produkt został przetestowany zgodnie z protokołem opracowanym przez zespół międzynarodowych alergologów i naukowców. Płyn jest przyjazny dla osób dotkniętych alergią.