Kategorie

Bioderma AbcDerm Hydratant, emulsja ultra-nawilżająca dla dzieci i dorosłych, 200 ml

Cena jednostkowa: 19,75 zł za 100 mililitrów

Cena
39,50 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Łagodna emulsja ultra-nawilżająca przeznaczona do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i dorosłych. Wzmacnia warstwę hydrolipidową skóry i doskonale zabezpiecza przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Świeża, kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, a delikatny zapach sprawia, że jest przyjemna w użyciu.

Zawarta w składzie witamina E działa łagodząco i zmniejsza nadwrażliwość skóry. Kompleks wazelinowo-glicerynowy nawilża i zabezpiecza skórę dziecka, dzięki czemu skóra staje się delikatniejsza, sprężysta i z każdym dniem silniejsza.

Zastosowanie

Codzienne nawilżanie w celu utrzymania właściwego poziomu bariery ochronnej skóry; skóra sucha i bardzo sucha z tendencjami do przesuszania i tworzenia się zaczerwienienia; dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych; do stosowania od 1. dnia życia.

Sposób użycia

Nałożyć emulsję 1 lub 2 razy dziennie na oczyszczoną i delikatnie osuszoną skórę. Najlepiej użyć bezpośrednio po kąpieli lub prysznicu, aby wzmocnić działanie nawilżające.
 

Cechy produktu