Kategorie

Bioderma Photoderm, spray ochronny SPF30, 400 ml + Apres soleil, emulsja po opalaniu, 500 ml

Cena jednostkowa: 111,99 zł za 1 sztukę

Cena
111,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Photoderm Spray, spray ochronny SPF30, 400ml:
 
Photoderm Spray SPF 30 to spray ochronny dla całej rodziny. Wysoka ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej i jasnej. Spray ochronny do twarzy i ciała dla całej rodziny. Gwarantuje optymalną i stałą ochronę, obejmującą całe widmo UV. Ochrona DNA komórek naskórka. Ultralekka, jedwabista konsystencja. Produkt jest wodoodporny i fotostabilny.
 
Wskazania: skóra jasna, fotoochrona dla całej rodziny, do stosowania na twarz i ciało.
 
Sposób użycia: preparat nałożyć równomiernie i obficie na czystą i suchą skórę przed ekspozycją na słońce. Aplikację należy regularnie powtarzać (najlepiej co 2 godziny) oraz w przypadku starcia preparatu (np. przy wycieraniu się lub po uprawianiu sportu). Unikać kontaktu z oczami. Nie należy eksponować na słońce niemowląt oraz małych dzieci.
 
Główne składniki: opatentowany kompleks Cellular Bioprotection, ektoina, mannitol, ksylitol
 
Photoderm Apres-soleil, emulsja po opalaniu, 500ml:
 
Emulsja o działaniu łagodząco-nawilżającym opaleniznę. Chroni DNA naskórka przed negatywnymi skutkami działania promieniowania UV - opatentowany kompleks BIOprotection. Bardzo lekka, jedwabista konsystencja, nie zatyka porów.
 
Wskazania: do stosowania na twarz i ciało, skóra delikatna, wrażliwa.
 
Sposób użycia: nałożyć na suchą skórę po ekspozycji na słońce. Aplikację emulsji najlepiej powtórzyć wieczorem, przed położeniem się spać.
 
Główne składniki: opatentowany kompleks BIOprotection