Kategorie

BioPron Kids +, 10 kapsułek

Cena jednostkowa: 11,69 zł za 10 kapsułek

Cena
11,69 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

100 pierwszych dni życia dziecka to czas pomiędzy poczęciem, a drugim rokiem życia, który jest okresem, w którym następuje wzrost i osiągnięcie równowagi jelit, będącej podstawą optymalnego zdrowia przez cały okres życia. Boiron Kids+ łączy w sobie 4 szczepy probiotyczne i witaminy B6 i C. Probiotyki to jedne z żywych organizmów występujących w jelitach. Suplementacja propbiotykami może pomóc w zachowaniu równowagi flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, na przykład po antybiotykoterapii. Zawiera witaminy B6 i C, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Dzieci od 12 miesiąca życia i dorośli 1 kapsułka do otwierania podczas posiłku jeden raz dziennie. Prebiotyczne kapsułki można dodawać bezpośrednio do wody lub mieszać z mlekiem albo innym pokarmem o temperaturze pokojowej. Nie należy mieszać z płynem o temperaturze wyższej niż 40 stopni C.

Składniki

Skrobia ziemniaczana, inulina, kompleks bakterii: Lactobacillus rhamnosus (GG) (Rosell-343), Lactobacillus helveticus (Rosell-52), Bifidobacterium infantis (Rosell-33), Bifidobacterium bifidum (Rosell-71) (zawiera mleko, soję i ich pochodne), kapsułka (otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, barwnik: dwutlenek tytanu), fruktooligosacharydy, kwas L-askorbinowy, chlorowodorek pirydoksyny.

1 kapsułka zawiera: kompleks probiotyczny (4 szczepy żywych mikroorganizmów (Lactobacillus rhamnosus (GG) (Rosell-33), Lactobacillus helveticus (Rosell-52), Bifidobacterium infantis (Rosell-33), Bifidobacterium bifidum (Rosell-71)) 3x10^9 CFU**, inulina 150mg, fruktooligosacharydy 50mg, witamina C 24mg (30%)*, witamina B6 0,35mg (25%)*.

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia.
**CFU- jednostki tworzące kolonię.

Ostrzeżenia

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 1 roku życia. W przypadku dzieci w wieku poniżej 3 lat należy otworzyć kapsułkę i podać tylko proszek, nie wolno połykać kapsułki.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 stopni C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Dystrybutor

Walmark Sp. z o.o,
ul. Teatralna 9,
41-200 Sosnowiec.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja