Biotebal Men, serum przeciw wypadaniu włosów, 100ml

Biotebal Men, serum przeciw wypadaniu włosów, 100ml

Cena: 27,99 zł

Cena jednostkowa: 27,99 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: POLPHARMA
Grupa: Biotebal

Biotebal Men, serum przeciw wypadaniu włosów, 100ml - opis produktu

Serum dzięki formule Inno-Bimexinum, specjalistycznie dobranej do męskich potrzeb i problemów, zapewnia potrójne działanie: powstrzymuje wypadanie włosów, zagęszcza włosy, wzmacnia włosy. W skład formuły Inno-Bimexinum wchodzi Kopexil, który zmniejsza ilość pustych mieszków włosowych oraz wydłuża fazę anagenową cyklu życia włosa (zwiększa ich żywotność). Dzięki dodatkowi biotyny serum wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych, wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy. Palma sabałowa to roślina, której właściwości powinni docenić przede wszystkim mężczyźni. Wykazuje ona działanie antyandrogenne. Ogranicza wypadanie włosów. Serum wykazuje korzystne działanie poprawiające wygląd i kondycję skóry głowy i włosów.

Wskazania: do stosowania przez mężczyzn w przypadku nadmiernie wypadających włosów, pierwszych objawów łysienia typu męskiego.

Sposób użycia: stosować na umyte, wilgotne włosy. Równomiernie spryskać skórę głowy szczególnie w miejscach zakoli i przerzedzania się włosów. Wmasować preparat w skórę głowy przez ok 2-3 minuty. Nie spłukiwać. Produkt przeznaczony do codziennego stosowania. Dla uzyskania optymalnych rezultatów stosować codziennie przez okres 3-6 miesięcy.

Główne składniki: biotyna, Kopexil, formuła Inno-Bimexinum.