Kategorie

Bioxisine Dermagen, rewitalizujące serum w piance, 150 ml

Cena jednostkowa: 25,33 zł za 100 mililitrów

Cena
37,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Ziołowe rewitalizujące serum w piance Bioxsine przeznaczone jest dla osób, które borykają się z wypadaniem włosów, a dodatkowo mają cienkie lub przetłuszczające się włosy. Dzięki delikatnej formule zawierającej w sobie Biocomplex B11 skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów jednocześnie nie obciążając ich.
 
Serum w piance Bioxsine Dermagen zostało stworzone z myślą o pielęgnacji słabych, cienkich i przetłuszczających się włosów z tendencją do wypadania. Dzięki zawartości Biocomplexu B11 pianka ma właściwości serum skutecznie zapobiegającego wypadaniu włosów. Lekka formuła nie obciąża włosów i nie skleja ich.

Zastosowanie

Do pielęgnacji włosów cienkich i przetłuszczających się.

Sposób użycia

Wstrząsnąć butelkę. Po umyciu włosów i delikatnym osuszeniu ich ręcznikiem, należy podzielić włosy na części i zastosować serum bezpośrednio na skórę głowy. Za pomocą opuszków palców należy wykonać delikatny masaż skóry głowy przez około 1,5 minuty lub do momentu wchłonięcia się pianki. Zaleca się rozpoczęcie od miejsc, w których następuje największa utrata włosów, w następnie na pozostałych partiach skóry głowy. Nie spłukiwać. Dla uzyskania optymalnych efektów należy stosować serum w piance z pozostałymi produktami Bioxsine do pielęgnacji włosów.