Dermedic Sunbrella Baby, krem ochronny dla dzieci i niemowląt, skóra wrażliwa, SPF50, 50 g

Dermedic Sunbrella Baby, krem ochronny dla dzieci i niemowląt, skóra wrażliwa, SPF50, 50 g

Cena: 26,99 zł

Cena jednostkowa: 53,98 zł za 100 g
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny

Dermedic Sunbrella Baby, krem ochronny dla dzieci i niemowląt, skóra wrażliwa, SPF50, 50 g - opis produktu

Hipoalegriczny krem SPF 50 dla dzieci i niemowląt skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Zastosowany w produkcie kompleks filtrów mineralnych, bezpieczny dla delikatneh skóry dziecka, tworzy na jej powierzchni ekran chroniący przed przenikaniem promieniowania UV. Krem zawiera składnik aktywny Aqua-proVita D3, będący prekursorem witaminy D3. Pod wpływem promieni UV przekształca się on w witaminę D3, a w konsekwencji łagodzi podrażnienia, wspiera funkcje barierowe skóry oraz cykl odnowy biologicznej naskórka. Preparat o naturalnej, mlecznej barwie tworzy na skórze widoczną warstwę, co ułatwia jego równomierne nałożenie. Zawarty w preparacie bisabolol koi podrażnioną skórę i zapobiega powstawaniu zaczerwienień. Ponadto olej lniany oraz masło shea przyspiesza odnowę uszkodzonego naskórka. Betaina, medilan oraz gliceryna zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry, zapobiegając nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody.

Wskazania: do wrażliwej skóry dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia jako ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB w trakcie ekspozycji na słońce.

Sposób użycia: nanieść równomiernie na skórę twarzy dziecka co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Aplikację należy powtarzać kilkakrotnie w ciągu dnia, także po kontakcie z wodą.

Główne składniki: kompleks filtrów mineralnych, aqua proVitaD, oleum lini, DNA protect, bisabolol, betaina, gliceryna.