DERMENA Men, kuracja hamująca wypadanie włosów, ampułki, 15x5ml

DERMENA Men, kuracja hamująca wypadanie włosów, ampułki, 15x5ml

Cena: 45,99 zł

Cena jednostkowa: 3,07 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: PHARMENA

DERMENA Men, kuracja hamująca wypadanie włosów, ampułki, 15x5ml - opis produktu

Kuracja w ampułkach dermena men zawiera specjalnie dobrane, skoncentrowane składniki aktywne, które hamują miniaturyzację mieszka włosowego spowodowaną działaniem DHT, poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują proces odrastania włosów. Regulują cykl wzrostu włosa przyspieszając i wydłużając fazę anagenu. Zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów, chroniąc przed nadprodukcją sebum i zaczopowaniem ujść mieszka włosowego. Chronią przed powstawaniem podrażnień skóry głowy. Dodatek substancji kondycjonujących i ułatwiających wnikanie dobroczynnych składników aktywnych sprawiają, że włosy są gęstsze, wyraźnie odżywione i mocniejsze, a skóra odzyskuje naturalną równowagę. Lekka, nie obciążająca włosów formuła powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Preparat nie skleja i nie przetłuszcza włosów. Nie utrudnia ich układania. Niezwykle prosty i praktyczny w użyciu aplikator umożliwia dozowanie i precyzyjne nakładanie preparatu na obszary skóry wymagające kuracji. Efekt związany z zahamowaniem wypadania włosów oraz ustępowaniem łojotoku obserwuje się zwykle w 3-4 tygodniu codziennego stosowania kuracji w ampułkach dermena men.
 
Wskazania: nadmierne wypadanie włosów u mężczyzn, pierwsze objawy łysienia typu męskiego(przerzedzanie się włosów, powstawanie zakoli), wzmocnienie włosów osłabionych i wypadających, łagodzenie podrażnień skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów.
 
Sposób użycia: najlepsze efekty osiąga się, stosując codziennie jedną ampułkę kuracji dermena men. Kurację zaleca się przeprowadzić co najmniej 2 razy w roku przez okres 2-3 miesięcy. W celu utrzymania efektu stosować 2 razy w tygodniu jako dawkę podtrzymującą. Preparat stosować rano lub wieczorem na włosy wilgotne (po ich umyciu szamponem dermena men) lub suche. 
 
Główne składniki: molekuła REGEN7, multikompleks aktywny H-VIT.