DR MICHAELS Nailinex, krem do paznokci ze zmianami łuszczycowymi, 50g

172,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 345,78 zł za 100 g

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: FEBUMED

DR MICHAELS Nailinex, krem do paznokci ze zmianami łuszczycowymi, 50g - opis produktu

Krem do paznokci przeznaczony do intensywnej pielęgnacji zniszczonej płytki paznokciowej ze zmianami łuszczycowymi. Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom, polecany do stosowania przy infekcjach pochodzenia grzybiczego i bakteryjnego.
 
Wskazania: do pielęgnacji zniszczonej płytki paznokciowej ze zmianami łuszczycowymi; preparat do stosowania przy infekcjach pochodzenia grzybiczego i bakteryjnego
 
Sposób użycia: Używając szczoteczki z miękkim włosiem, płytkę paznokciową - wraz z powierzchnią wokół i pod paznokciem - należy dokładnie umyć żelem Dr Michaels. Żel zmyć ciepłą wodą po ok. 2-3 min od nałożenia. Paznokcie wraz ze skórą dłoni osuszyć ręcznikiem. Następnie, przy pomocy wacika higienicznego, obszar wokół paznokcia, pod paznokciem i samej płytki paznokciowej, należy posmarować płynem do paznokci NAILINEX. Pozostawiać do wchłonięcia na ok. 5 min. Na te same miejsca, nałożyć krem do paznokci. Pozostawić do wyschnięcia na ok. 5 min - nie wycierać! Stosować 2 razy dziennie – rano i wieczorem.
 
Składniki: Petrolatum, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Carica Papaya Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Allantoin, Daucus Carota.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: