Ma Provence, mydło marsylskie o zapachu lawendy, 200g

Ma Provence, mydło marsylskie o zapachu lawendy, 200g

Cena: 10,29 zł

Cena jednostkowa: 5,15 zł za 100 g
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: AD KOSMETYKI

Ma Provence, mydło marsylskie o zapachu lawendy, 200g - opis produktu

Klasyczne marsylskie mydło w kostce polecane jest do pielęgnacji wrażliwej, delikatnej skóry, także u niemowląt i dzieci. Mydło bardzo dobrze wpływa na regenerację naskórka oraz optymalnie nawilża i natłuszcza skórę, która po jego użyciu pozostaje delikatna, odświeżona i odpowiednio nawilżona. Kwiat lawendy zawarty w mydle wykazuje właściwości gojące i łagodnie oczyszczające.  
 
Wskazania: do pielęgnacji wrażliwej, delikatnej skóry, także niemowląt i dzieci.
 
Sposób użycia: użyj mydła na wybrane miejsca, wykonaj masaż okrężnymi ruchami i spłucz dokładnie wodą. 
 
Główne składniki: gliceryna, lawenda, oliwa z oliwek.

Mydło marsylskie – naturalny kosmetyk pielęgnacyjny

Mydło marsylskie jest w pełni naturalne, dlatego sprawdzi się w pielęgnacji skóry wszystkich członków rodziny.

Jego historia ma już setki lat. Swój prym produkt wiódł na przełomie XVI i XVII wieku. Dziś, gdy wróciła moda na stosowanie naturalnych kosmetyków, mydło marsylskie przeżywa swój renesans.

Podobnie jak wieki temu, aktualnie jest to środek używany głównie w codziennej higienie i pielęgnacji. Receptura mydła nie zmienia się bowiem od lat – jego bazę stanowią oleje roślinne. Skład może różnić się np. dodatkami odpowiadającymi za nadanie produktowi nuty zapachowej.

Mydło marsylskie dla dzieci i dorosłych

Produkt znajduje zastosowanie w kosmetologii. Ze względu na swój skład, mogą używać go osoby ze skórą wrażliwą i delikatną. Środek można stosować również u niemowląt i dzieci. Zawarta w mydle gliceryna ma działanie nawilżające, a znajdująca się w oliwie z oliwek witamina E wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.