Hipoalergiczne kosmetyki z serii Alantan są przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Skutecznie łagodzą suchą oraz zaczerwienioną skórę. Maść Alantan stosowana jest między innymi w odparzeniach skóry niemowlęcej. Apteka Gemini oferuje kremy, maści oraz zasypki do stosowania zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci.

Alantan – ratunek na wszelkie podrażnienia skóry

Zaczerwieniona, swędząca i podrażniona skóra może przytrafić się każdemu. Wówczas ratunkiem mogą okazać się produkty marki Alantan, które nie tylko działają złuszczająco i łagodząco, ale też poprawiają elastyczność skóry. Te znane i cenione kosmetyki są tworzone na bazie alantoiny, pochodnej mocznika oraz związków pomocniczych.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
Alantan Plus Altek, zasypka, 100g
7,69
Waga: 0.135 kg
Ilość
Alantan Plus Altek, zasypka, 50g
6,19
Waga: 0.06 kg
Ilość
Alantan Plus, krem, od urodzenia, 35g
Bestseller
5,29
Waga: 0.05 kg
Ilość
Alantan, maść 20mg/1g, 30g
Bestseller
4,99
Waga: 0.045 kg
Ilość
Alantan, zasypka, 100g
7,49
Waga: 0.135 kg
Ilość
Alantan, zasypka, 50g
5,39
Waga: 0.06 kg
Ilość
Alantandermoline, krem lekki, 50g
6,79
Waga: 0.07 kg
Ilość
Alantandermoline, krem ochronny półtłusty z witaminami A+E, 50g
7,89
Waga: 0.07 kg
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Natychmiastowa regeneracja i odbudowa naskórka

Produkty Alantan to wysokiej jakości preparaty, których celem jest kompleksowa pielęgnacja skóry suchej i wrażliwej. Kosmetyki te warto posiadać w domowej apteczce – sprawdzają się bowiem idealnie w leczeniu oparzeń słonecznych, owrzodzeń, różnego rodzaju stanów zapalnych naskórka czy w łagodzeniu objawów atopowego zapalenia skóry. Można je również stosować w celu zapobiegania pieluszkowym odparzeniom u niemowląt – zarówno maść, jak i krem skutecznie działają już od pierwszych dni życia dziecka.

Marka posiada w swojej ofercie zarówno klasyczny Alantan w formie maści i kremu, jak i wersję Alantan Plus, która została wzbogacona o dekspantenol. Związek ten wpływa na regenerację i odżywienie skóry, a dodatkowo sprawia, że konsystencja kosmetyków jest lekka i przyjemna. Kosmetyki z dekspantenolem znajdują zastosowanie w pielęgnowaniu skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień oraz uczuleń.

Do góry