BoboVita to świat zdrowych i pysznych kaszek, posiłków obiadowych, zupek, deserków, soczków i herbatek, które dostarczają dzieciom wartościowych składników odżywczych. Produkty BoboVita powstają na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, które zawsze są świeże i pochodzą z naturalnych upraw. Są ona pozbawione jakichkolwiek konserwantów, barwników oraz sztucznie modyfikowanych dodatków smakowych. W naszej aptece internetowej proponujemy szeroki asortyment produktów BoboVita, w różnym wyborze smaków. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień. Prawidłowo zbilansowana dieta dzieci jest kluczowym elementem ich zdrowego rozwoju. W tym aspekcie, produkty BoboVita idealnie odpowiadają na potrzeby najmłodszych.

Smaki i zapachy natury w zamknięte produktach Bobovita

Bobovita od lat wspiera mamy w karmieniu dzieci i urozmaicaniu ich codziennej diety tak, by rosły zdrowe i były szczęśliwe. Bogata, stale uzupełniana oferta soczków, herbatek, kaszek, zupek, obiadków, owocowych musów i deserków przygotowywana przez ekspertów z dziedziny żywienia wyjątkowo smakuje najmłodszym.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 10
Następna strona Ostatnia strona
BoboVita, DESEREK, jabłka i brzoskwinie, po 4 miesiącu, 125g
3,79
Waga: 0.23 kg
Ilość
BoboVita, DESEREK, owocowy mus z jogurtem, po 6 miesiącu, 190g
5,59
Waga: 0.325 kg
Ilość
BoboVita, KASZKA 7 zbóż z jabłkami i śliwkami, po 6 miesiącu, 180g
6,89
Waga: 0.19 kg
Ilość
BoboVita, KASZKA 7 zbóż z jabłkami i śliwkami, po 6 miesiącu, 180g  OKAZJA
Okazja
5,99
Waga: 0.19 kg
Ilość
Data ważności produktu: 2017-11-04
BoboVita, KASZKA Junior mleczno-ryżowa owocowo-waniliowa z chrupkami ryżowymi, po 12 miesiącu, 230g
9,19
Waga: 0.245 kg
Ilość
BoboVita, KASZKA manna mleczna o smaku owocowym, po 6 miesiącu, 230g
8,99
Waga: 0.24 kg
Ilość
BoboVita, KASZKA manna mleczna tradycyjny posiłek, bez dodatku cukru, 230g
8,99
Waga: 0.24 kg
Ilość
BoboVita, KASZKA manna mleczna, tradycyjny posiłek, po 6 miesiącu, 230g
8,99
Waga: 0.24 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 10
Następna strona Ostatnia strona

Zdrowe i smaczne posiłki każdego dnia

Jeżeli dziecko zaczyna ssać paluszki, wkładać do buzi różne przedmioty, siedzi bez podparcia i wykazuje zainteresowanie jedzeniem innym niż mleko, to wyraźny sygnał, by powoli zacząć urozmaicać jego dietę warzywami, owocami, kaszkami itd. Zadanie nie jest łatwe, wymaga dużej cierpliwości, szczególnie, gdy dziecko zaczyna grymasić, bo nowe smaki nie spełniają jego oczekiwań.

Eksperci Bobovita tak przygotowują skład poszczególnych produktów, by pierwsza łyżeczka nowego posiłku smakowała, a dziecko było zadowolone. Kiedy maluch będzie gotowy na spróbowanie czegoś więcej niż mus warzywno-owocowy, warto sięgnąć po kaszkę.

Lekkostrawne kaszki ryżowe, mleczno ryżowe, mleczno pszenne, manny zalecane do karmienia dzieci od 4 miesiąca życia, występują w różnych smakach. Jeżeli mama dokona trafnego wyboru, jej dziecko zasmakuje w kaszce ryżowej o smaku malinowym, jabłkowym lub bananowym albo w kaszce mleczno ryżowej o smaku waniliowym, brzoskwiniowym lub morelowym. Kaszki Bobovita stanowią urozmaicenie diety dziecka począwszy od pierwszych miesięcy jego życia. Bogactwo witamin m. in. A, B1, B6, B12, C, D3, E, K1, wapnia niezbędnego do budowy kości i ząbków oraz żelaza niezwykle istotnego w procesie tworzenia komórek krwi, potwierdzają, iż produkty te są bezpieczne i stanowią pełnowartościowy posiłek. Ważną informacją jest również fakt, iż nie zawierają glutenu, a ich przyrządzenie nie wymaga gotowania.

Do góry