Przyjmowanie leku Diohespan przynosi ulgę obolałym i zmęczonym nogom. Jest on stosowany w przypadku występowania żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów. Wystarczą dwie tabletki dziennie, aby przy regularnym stosowaniu, w niedługim czasie zauważyć znaczną poprawę kondycji nóg. Zapraszamy do zakupu.

Diohespan - skuteczny środek na problemy żylne

Żylaki to problem coraz młodszych osób i przypadłość której na ogół towarzyszy, ból, obrzęk oraz opuchlizna kończyn dolnych. Marka Diohespan powstała z myślą o osobach cierpiących z powodu żylaków. Preparaty tej firmy doskonale sprawdzają się w leczeniu żylaków, skutecznie łagodząc objawy niewydolności krążenia żylnego.

Więcej…

Diohespan max 1000mg, 30 tabletek
19,39
Waga: 0.05 kg
Ilość
Diohespan max 1000mg, 60 tabletek
Bestseller
32,99
Waga: 0.075 kg
Ilość

Maksymalne wytchnienie dla nóg

Preparaty Diohespan są polecane do stosowania w przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych. Leki zawierają w swoim składzie zmikronizowaną diosminę, związek z grupy bioflawonoidów, który wzmacnia i uelastycznia ściany naczyń żylnych. Tabletki Diohespan Max skutecznie łagodzą uczucie ciężkości nóg, a także eliminują ból, obrzęk oraz miejscowe zaczerwienienie. Mogą też być przyjmowane w celu przeciwdziałania odleżynom z powodu niedokrwienia.

Produkty tej marki mogą być stosowane również w leczeniu objawowym hemoroidów. Dzięki substancji czynnej diosminie, preparaty działają ochronnie i zmniejszają podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych.

Do góry