Kategorie


Odpowiedzialność i zabawa czyli seks z Durex

Durex deklaruje, że życie intymne zna od podszewki. Nic dziwnego, bo 80 lat doświadczenia w zakresie życia intymnego skutkować może jedynie ogromną wiedzą i produktami, które zna cały świat. Lider w produkcji prezerwatyw, w tym smakowych i zapachowych, a także lubrykantów, chce dziś otwarcie porozmawiać o bezpiecznym i niosącym frajdę seksie.

1 2 ... 2
24 96
DUREX INTENSE, żel intymny, Intense Orgasmic, stymulujący, 10ml
34,89
Prezerwatywy DUREX Intense, 10 sztuk
27,98
Prezerwatywy DUREX Fun Explosion, 40 sztuk
47,99
Prezerwatywy DUREX Fetherlite Ultra Thin, 40 sztuk
44,99
DUREX Pleasure Ring, pierścień erekcyjny, 1 sztuka
24,98
DUREX PLAY, nakładka wibracyjna
26,99
DUREX PLAY, żel 2w1 do masażu nawilżający, Aloes, 200ml
19,48
Prezerwatywy DUREX Classic, 12 sztuk
18,99
Prezerwatywy DUREX Classic, 3 sztuki
7,19
Prezerwatywy DUREX Arouser, 3 sztuki
9,36
Prezerwatywy DUREX Extra Safe, 18 sztuk
39,98
Prezerwatywy DUREX Fetherlite Elite, 3 sztuki
9,47
Prezerwatywy DUREX Extra Safe, 12 sztuk
23,59
Prezerwatywy DUREX Extra Safe, 3 sztuki
9,48
Prezerwatywy DUREX Performa, 12 sztuk
27,39
Prezerwatywy DUREX Performa, 3 sztuk
9,19
Prezerwatywy DUREX PleasureMax, 12 sztuki
31,78
Prezerwatywy DUREX PleasureMax, 3 sztuki
10,89
Prezerwatywy DUREX Arouser, 18 sztuk
37,88
Prezerwatywy DUREX Arouser, 12 sztuk
27,69
Prezerwatywy DUREX Fetherlite Elite, 18 sztuk
39,98
DUREX PLAY, masażer Delight Bullet, 1sztuka
49,98
Prezerwatywy DUREX Fetherlite Elite, 12 sztuk
27,49
Prezerwatywy DUREX Comfort XL, 3 sztuki
10,18
1 2 ... 2
24 96

Durex - prezerwatywy i żele

Durex, jako producent środków antykoncepcyjnych już w latach 50 XX wieku wprowadził pierwsze nawilżane prezerwatywy. Dziesięć lat później przyszedł czas na pierwszą prezerwatywę o anatomicznym kształcie, a następnie, na wydaną w 1995 roku serię prezerwatyw w różnych kolorach i smakach. Firma poddaje swoje produkty testom dermatologicznym, elektronicznym i wytrzymałościowym, jednocześnie oświadczając, iż nie tyle spełniają one międzynarodowe normy, ale w znacznym stopniu je przekraczają. Być może to niemal stuprocentowa pewność sprawia, że ludzie na całym świecie ufają w niezawodność tych prezerwatyw i chętnie po nie sięgają.

W celu zapewnienia dodatkowych intymnych wrażeń swoim klientom, firma stworzyła serię Durex Play. To linia pachnących owocowo lubrykantów intensyfikujących seksualne doznania. W ofercie dostępne są m. in.: klasyczny żel nawilżający, żel powodujący przyjemne uczucie mrowienia, powodujący chłodne drżenie i pachnący owocami.

Żele Durex Play, które mają w składzie wodę mogą być używane z prezerwatywami, wibratorami lub innymi stymulatorami. Te, które zostały stworzone na bazie oleju mogą uszkodzić prezerwatywę, dlatego przed przystąpieniem do zabawy, warto sprawdzić skład produktu. Niezależnie od składu, żele pozwalają kochankom na eksperymenty seksualne, dostarczają nowych wrażeń i przyjemności. O ile prezerwatywa powinna zostać założona na określoną część ciała, o tyle w przypadku aplikacji lubrykantów nie ma żadnych ograniczeń.

Durex

Metod antykoncepcji na pewno nie brakuje na rynku. Każdy może wybrać dla siebie odpowiednie zabezpieczenie przed niechcianą ciążą, zgodnie ze swoimi preferencjami. Niektóre panie cenią sobie wewnętrzne środki zabezpieczające, typu globulki dopochwowe, spirale domaciczne czy też tabletki antykoncepcyjne. Jeszcze większa grupa osób zdecydowanie woli prezerwatywy, które nie obciążają organizmu kobiety substancjami chemicznymi i mają duży poziom skuteczności. Za przystępną cenę można kupić prezerwatywy w różnych kolorach, z ulepszaczami, typu substancje zapachowe lub wypustki, mającymi na celu zwiększyć doznania podczas zbliżenia dwojga ludzi. Wśród masy dostępnych na rynku prezerwatyw, warto szukać tych najlepszych, które nie zawiodą, ale też zapewnią maksimum przyjemności oraz naturalności. Bardzo dobra prezerwatywa to taka, której nie czuć na ciele, a zapewnia wysoką skuteczność ochrony oraz wykonana jest według najwyższych standardów jakości.

Durex – trafny wybór

Taką prezerwatywą jest ta, wyprodukowana przez uznaną na całym świecie firmę Durex. Wielu ludzi zadowolonych ze stosowania produktów tej firmy, wraca każdorazowo po sprawdzoną markę. Marka Durex to 80-letnia tradycja i ciągłe szukanie coraz lepszych rozwiązań. Prezerwatywy oferowane przez tę firmę są wykonane są z bardzo cienkiej, ale trwałej gumy lateksowej, i często są bardzo dobrze nawilżone. Produkty zakończone są zbiorniczkiem, nie zawierają płynu plemnikobójczego. Firma proponuje oczywiście wiele różnych rozwiązań – prezerwatywy Durex klasyczne, dłuższe, z substancją zapachową, lepiej przylegające do ciała, z wypustkami oraz o określonej grubości. Niektórzy wybierają tylko prezerwatywy smakowe, oferowane przez firmę Durex.

Pachnące lubrykanty

W celu jeszcze większego umilenia doznań swoim klientom firma Durex produkuje pachnące owocowo lubrykanty, wzmagające doznania podczas zbliżeń. Można wybrać klasyczny żel nawilżający lub pachnący owocami żel powodujący uczucie mrowienia. Należy pamiętać, że żele z serii Durex Play mające w składzie wodę, można stosować razem z prezerwatywami, natomiast te z dodatkiem oleju, mogą uszkodzić prezerwatywę.

Inne gadżety Durex

Dla poszukujących czegoś więcej w kontaktach miłosnych, firma Durex proponuje nakładki wibracyjne, które mogą być stosowane razem z prezerwatywą. Dzięki tej zabawce dla dorosłych zbliżenie wielu osób będzie intensywniejsze i bogatsze w nowe doświadczenia.

Firma Durex wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom, dostosowując się do potrzeb swoich klientów.