Durex Invisible

Prezerwatywy to jedna z najpopularniejszych metod antykoncepcji; z kolei jedną z najpopularniejszych marek, jeśli chodzi o ten rodzaj produktów, jest Durex, występujące w wielu rodzajach, takich jak np. Durex Invisible, które zwiększają intymną bliskość.

24 96
24 96

Prezerwatywy Durex Invisible

Durex jest jedną z popularniejszych marek prezerwatyw na polskim rynku. Durex Invisible to jeden z produktów produkowanych przez tego producenta; sam kwalifikuje je do kategorii „intymna bliskość”. Durex Invisible są najcieńszymi stworzonymi prezerwatywami. Są 35% cieńsze od standardowych produktów Durex tego rodzaju. Celem producenta było umożliwienie osiągnięcia przez partnerów maksymalnej bliskości, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony. Durex Invisible to prezerwatywy, które mają proste ścianki. Są zakończone standardowym zbiorniczkiem. Wykonane z lateksu, przezroczyste. Mogą być dodatkowo nawilżane, w zależności od wersji produktu (oznaczone na opakowaniu). Nominalna szerokość prezerwatywy Durex Invisible to 52 mm. Są testowane dermatologicznie i elektronicznie.

Prezerwatywy jako metoda antykoncepcji

Prezerwatywy są jedną z najczęściej stosowanych metod antykoncepcji. Są produkowane w różnych rozmiarach. Powinny być dopasowane do wielkości członka, w innym wypadku mogą się zsuwać (gdy prezerwatywa jest zbyt duża) lub pękać (gdy jest zbyt ciasna). Rozmiar prezerwatywy należy dostosować do obwodu penisa w stanie wzwodu.

Zapoznanie się z treścią ulotki

Producent przypomina, że przed stosunkiem należy zapoznać się z ulotką znajdującą się wewnątrz opakowania. Należy też pamiętać, że żadna metoda antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową. Osoby uczulone na lateks nie powinny korzystać z tego rodzaju prezerwatyw – możliwe jest wystąpienie reakcji alergicznej.