Fenistil - żel na oparzenia i rany. Preparat przeznaczony dla osób, które zostały ukąszone przez owady, doznały oparzeń słonecznych, cierpią na problemy skórne (pokrzywka). Żel ma działanie przeciwświądowe oraz przeciwuczuleniowe. Zawarte w nim składniki zmniejszają obrzęk oraz łagodzą podrażnienia. Po nałożeniu żelu na skórę, znajdujące się w nim substancje przenikają w głąb tkanki, dzięki czemu już po kilku minutach następuje znaczna ulga dla piekącej, swędzącej i bolącej skóry. Zapewniamy atrakcyjną cenę żelu Fenistil. Tym samym serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

Fenistil – wytchnienie w schorzeniach alergicznych

Preparat Fenistil został stworzony z myślą o osobach, którym objawy alergii skutecznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. Jeśli świąd, zaczerwienienie i pieczenie skóry dają o sobie znać, wystarczy sięgnąć po krople przeznaczone do doustnego stosowania. Lek łagodzi objawy alergii sezonowych i eliminuje schorzenia towarzyszące alergiom pokarmowym.

Więcej…

Fenistil, krople 1mg/1ml, 20ml
19,49
Waga: 0.07 kg
Ilość
Fenistil, krople 1mg/1ml, 20ml     INPHARM
18,59
Waga: 0.07 kg
Ilość
Fenistil, żel, 30g
Bestseller
15,69
Waga: 0.045 kg
Ilość

Doustny lek antyhistaminowy o wysokiej skuteczności

Fenistil to doustny lek antyhistaminowy, który zawiera substancję aktywną: Maleinian dimetyndenu. Może być stosowany do leczenia objawów takich chorób alergicznych, jak: świąd, pokrzywka czy wyprysk endogenny, ale jest też polecany przy atopowym zapaleniu skóry oraz alergicznym wyprysku kontaktowym. W przypadku dzieci i niemowląt wskazany jest Fenistil w formie kropel, który jest łatwy w aplikacji i ma przyjemny smak. Wszystkie preparaty mogą być stosowane nie tylko do zwalczania objawów towarzyszących alergiom sezonowym, ale również i tych powstałych na skutek alergii pokarmowych bądź polekowych.

Do góry