24 96
24 96

Isla

Ból gardła jest jedną z najczęstszych, a jednocześnie najbardziej uciążliwych dolegliwości. Przeważnie jest symptomem przeziębienia lub infekcji, która może mieć zarówno charakter wirusowy, jak i bakteryjny. Niezależnie od tego, co jest jego konkretną przyczyną, wywołuje szereg nieprzyjemnych objawów. Wśród nich znajduje się: uczucie drapania, pieczenia, a także suchość błony śluzowej gardła. Pojawia się ból, który powoduje trudności w przełykaniu. Charakterystyczne jest również zaczerwienienie i obrzęk występujący w okolicach błony śluzowej gardła. Sprawia to, że jej naturalna warstwa ochronna ulega naruszeniu, a w konsekwencji jest bardziej podatna na działanie bakterii i wirusów. Aby zwalczyć ból gardła oraz inne nieprzyjemne objawy należy sięgnąć po odpowiednie preparaty, które pozwolą na zmniejszenie obecnych dolegliwości i przyspieszą regenerację podrażnionej błony śluzowej gardła. Ze względu na ból towarzyszący przełykaniu, coraz częściej wybierane są preparaty w formie pastylek do ssania.

Jak działają pastylki do ssania?

Pastylki do ssania mają na celu złagodzenie podrażnień, a także nawilżenie błony śluzowej gardła. Pozwala to przywrócić jej naturalną barierę ochronną, ale też zwalczyć dolegliwości bólowe, uporczywe drapanie w gardle i chrypkę. Przywraca to komfort podczas przełykania, a także pobudza wydzielanie śliny. Pozwala to na ograniczenie częstotliwości występowania odruchu kaszlowego. Wybór preparatu w formie pastylek do ssania oznacza wygodną aplikację i gwarantuje szybsze działanie miejscowe preparatu. Jakie pastylki do ssania wybrać? Z myślą o wspomaganiu leczenia gardła powstały pastylki do ssania Isla.

Isla - skuteczny sposób na chore gardło

W skład preparatów Isla wchodzą różne rodzaje pastylek do ssania. Charakteryzują je odmienne walory smakowe, a także zastosowanie. Nie brakuje również produktów powstałych specjalnie z myślą o najmłodszych. Ich słodki smak zachęca dzieci do przyjmowania preparatu, a jednocześnie nie zawiera w swoim składzie sztucznych barwników i konserwantów. Działaniepreparatu Isla to zasługa starannie opracowanego składu, w którym znajduje się między innymi porost islandzki, wykazujący kojące działanie na gardło.