Kategorie


24 96
MERIDOL, szczoteczka do zębów, miękka, 1 sztuka
14,49
MERIDOL, pasta do zębów, Parodont Expert, 75ml
21,99
MERIDOL, pasta do zębów, 75ml
9,89
MERIDOL, płyn do płukania jamy ustnej, pewność oddechu, 400ml
17,66
MERIDOL, pasta do zębów, ochrona dziąseł, delikatne wybielanie, 75ml
13,89
MERIDOL, płyn do płukania jamy ustnej, 400ml
16,68
24 96

Meridol

Skuteczna higiena jamy ustnej

W walce o zdrowe zęby, piękny, biały uśmiech, istotne są zarówno czynności, jakie wykonujemy, jak i wybierane produkty do higieny jamy ustnej. Pośród produktów, których nie może zabraknąć w żadnej łazience, znajdują się nie tylko szczoteczki do zębów, ale i pasty oraz płyny do płukania jamy ustnej.

Jak wybierać produkty do higieny jamy ustnej

Każdy z nas potrzebuje dobrze dobranej szczoteczki oraz pasty do czyszczenia zębów. Do tego warto skorzystać z płynów do płukania jamy ustnej, przed bądź po myciu, by skutecznie zwalczać bakterie, płytkę nazębną, a także odświeżać i jeszcze lepiej chronić się przed niekorzystnym działaniem resztek pożywienia.

Dobrze dobrane produkty do higieny jamy ustnej, czyli jakie? Podstawą jest szczoteczka do czyszczenia zębów. W ofercie znajdujemy szczoteczki o włosiu, o różnym stopniu twardości – miękkie, średnie czy też twarde. Ten czynnik ma ogromne znaczenie, bo przy krwawiących dziąsłach, zbyt twarda szczoteczka będzie ranić i podrażniać. Uwagę należy przykładać także do wyboru elektrycznych szczoteczek do zębów.

Spośród dostępnych propozycji uwagę warto zwrócić na szczoteczkę Meridol, która jest odpowiednio wyprofilowana, dzięki czemu wygodna w użytkowaniu. Miękkie włosie nie podrażnia i nie powoduje krwawienia dziąseł ani dolegliwości bólowych podczas mycia, ale można jednocześnie liczyć na skuteczną ochroną i efektywne pozbywanie się nagromadzonej płytki nazębnej.

Płyny i pasty Meridol

Zarówno pasty do czyszczenia zębów, jak i płyny do płukania jamy ustnej, mają za zadanie skutecznie usuwać pozostałe resztki jedzenia i nagromadzoną płytkę nazębną. Ich zadaniem jest również ochrona przed działaniem bakterii, odświeżanie oraz oczyszczanie z bakterii języka, a także wewnętrznej strony policzków.

Meridol to składniki dostosowane do potrzeb wszystkich tych, którzy liczą na skuteczną i bezpieczną higienę jamy ustnej, bez ryzyka podrażniania. Produkty nadają się do codziennego stosowania, także przez osoby mające wrażliwe zęby, dziąsła podatne na krwawienie czy też zmagające się z tendencją do szybkiego i nadmiernego odkładania się płytki nazębnej. Produkty Meridol mogą być stosowane przez dorosłych oraz dzieci powyżej 6 roku życia.