Kosmetyki firmy Nivea cieszą się popularnością i zaufaniem klientów na całym świecie. Zapewniają one doskonałą pielęgnację ciała zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Przedstawiamy bogaty wachlarz produktów z serii Nivea Baby. Chusteczki nawilżone, kremy, oliwki, mleczka, mydła, płyny do kąpieli, szampony i inne.

Nivea Baby – innowacyjne produkty kosmetyczne

Produkty Nivea Baby od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mam. Jako jedna z wiodących firm kosmetycznych, marka oferuje wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnowania oraz ochrony skóry dzieci i niemowląt. Wszystkie produkty zapewniają intensywną oraz długotrwałą pielęgnację, a innowacyjne technologie gwarantują znakomite nawilżenie.

Więcej…

NIVEA Baby, delikatna oliwka pielęgnacyjna dla dzieci, od urodzenia,  200ml
13,79
Waga: 0.2 kg
Ilość
NIVEA Baby, delikatne mydło pielęgnujące, od urodzenia, 100g
4,39
Waga: 0.105 kg
Ilość
NIVEA Baby, krem na każdą pogodę, od urodzenia, 50ml
12,59
Waga: 0.06 kg
Ilość
NIVEA Baby, łagodny szampon i płyn do kąpieli 2w1, powyżej 1 miesiąca, 500ml
17,19
Waga: 0.555 kg
Ilość

Kompleksowy program pielęgnacji skóry dzieci

Nivea Baby to seria nowoczesnych kosmetyków przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Dzięki opatentowanym składnikom i wyciągom z roślin łączą intensywne nawilżanie z programem ochronnym naskórka. Nawet mocno przesuszona czy atopowa skóra nie musi stanowić problemu. Kojące kremy, mleczka i balsamy zapobiegają odparzeniom, a także wzmacniają naturalną powłokę ochronną skóry dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z kiełków pszenicy. Preparaty z serii Nivea Baby są wolne od parabenów, alkoholu i alergizujących substancji zapachowych. Mogą być stosowane już od pierwszych dni życia.

Do góry