Kosmetyki firmy Nivea cieszą się popularnością i zaufaniem klientów na całym świecie. Zapewniają one doskonałą pielęgnację ciała zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Przedstawiamy bogaty wachlarz produktów z serii Nivea Baby. Chusteczki nawilżone, kremy, oliwki, mleczka, mydła, płyny do kąpieli, szampony i inne.

Nivea Baby – innowacyjne produkty kosmetyczne

Produkty Nivea Baby od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mam. Jako jedna z wiodących firm kosmetycznych, marka oferuje wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnowania oraz ochrony skóry dzieci i niemowląt. Wszystkie produkty zapewniają intensywną oraz długotrwałą pielęgnację, a innowacyjne technologie gwarantują znakomite nawilżenie.

Więcej…

NIVEA Baby, chusteczki nawilżane Fresh & Pure, 4x63 sztuki
26,59
Waga: 1.165 kg
Ilość
NIVEA Baby, krem na każdą pogodę, od urodzenia, 50ml
12,49
Waga: 0.06 kg
Ilość
NIVEA Baby, krem pielęgnacyjny, 200ml+oliwka, 200ml+mleczko, 200ml+krem na każdą pogodę, 50ml
49,99
Waga: 1.09 kg
Ilość
NIVEA Baby, łagodny szampon i płyn do kąpieli 2w1, powyżej 1 miesiąca, 500ml
17,19
Waga: 0.555 kg
Ilość
NIVEA Baby, Pure Sensitive, żel do mycia ciała i włosów, powyżej 1 miesiąca, 500ml
21,89
Waga: 0.58 kg
Ilość

Kompleksowy program pielęgnacji skóry dzieci

Nivea Baby to seria nowoczesnych kosmetyków przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Dzięki opatentowanym składnikom i wyciągom z roślin łączą intensywne nawilżanie z programem ochronnym naskórka. Nawet mocno przesuszona czy atopowa skóra nie musi stanowić problemu. Kojące kremy, mleczka i balsamy zapobiegają odparzeniom, a także wzmacniają naturalną powłokę ochronną skóry dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z kiełków pszenicy. Preparaty z serii Nivea Baby są wolne od parabenów, alkoholu i alergizujących substancji zapachowych. Mogą być stosowane już od pierwszych dni życia.

Do góry