Emolienty Oillan zostały stworzone z myślą o kompleksowej ochronie skóry dzieci i niemowląt. Dzięki swoim właściwościom doskonale chronią bardzo suchą i wrażliwą skórę. Przeznaczone do stosowania w przypadku występowania atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, egzemy, rybiej łuski. Łagodzą schorzenia dermatologiczne oraz zapobiegają powstawaniu nowych.

Oillan – kompleksowa troska o skórę w każdym wieku

Oillan to marka dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Została stworzona również z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej z typowymi objawami takimi, jak łuszczyca, egzema czy rybia łuska występującymi również u dorosłych.

Więcej…

OILLAN Baby, krem na ciemieniuchę, od 1 miesiąca, 40ml
15,49
Waga: 0.05 kg
Ilość
OILLAN Baby, krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, od urodzenia, 75ml
18,79
Waga: 0.09 kg
Ilość
OILLAN Baby, płyn do mycia i kąpieli 2w1, od urodzenia, 200ml
17,49
Waga: 0.23 kg
Ilość
OILLAN Baby, płyn do mycia i kąpieli 2w1, od urodzenia, 400ml
28,79
Waga: 0.475 kg
Ilość
OILLAN Baby, szampon nawilżający, od urodzenia, 200ml
17,79
Waga: 0.23 kg
Ilość
OILLAN Med+, balsam intensywnie natłuszczający, 200ml
14,39
Waga: 0.44 kg
Ilość
OILLAN Med+, balsam intensywnie natłuszczający, 400ml
18,99
Waga: 0.455 kg
Ilość
OILLAN Med+, mydło natłuszczające, od urodzenia, 100g
5,69
Waga: 0.12 kg
Ilość

Sposób na przywrócenie równowagi Twojej skórze

Hipoalergiczne emolienty zawarte w produktach Oillan to substancje wykorzystywane w kosmetologii w celu nawilżenia, natłuszczenia i regeneracji skóry. Dzięki nim znacznie łatwiej złagodzić świąd, stan zapalny i poprawić ogólną kondycję skóry.

W skład marki Oillan wchodzi klika różnych grup produktowych w tym linia Oillan Baby uwzględniająca szczególne potrzeby niemowląt i dzieci. Wśród propozycji znajdziemy kremy przeciw odparzeniom, na ciemieniuchę, do pielęgnacji twarzy i ciała, płyny do mycia i kąpieli, szampony, mydła i balsamy.

O wszechstronnym działaniu dermokosmetyków mogą przekonać się również dorośli. Uniwersalnym produktem nadającym się do pielęgnacji skóry w każdym wieku jest m. in. Balsam Oillan. To produkt z intensywnie natłuszczającym kompleksem o wysokiej zawartości lipidów, który zregeneruje skórę. Cienka warstwa wmasowana w skórę pozostawi na niej film ochronny zapobiegający nadmiernej utracie wody i przesuszeniu. O odpowiedni poziom odżywienia i nawilżenia zadbają natomiast masło shea i olej z ogórecznika lekarskiego. Podrażnienia oraz świąd zwalczy cucurbityna, zaś szorstkość skóry - duet alantoina i D-panthenol.

Produkty Oillan nie zawierają barwników, parabenów ani kompozycji zapachowej. W celu zapewnienia o bezpieczeństwie ich stosowania, poddawane są testom dermatologicznym z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

Do góry