Emolienty Oillan zostały stworzone z myślą o kompleksowej ochronie skóry dzieci i niemowląt. Dzięki swoim właściwościom doskonale chronią bardzo suchą i wrażliwą skórę. Przeznaczone do stosowania w przypadku występowania atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, egzemy, rybiej łuski. Łagodzą schorzenia dermatologiczne oraz zapobiegają powstawaniu nowych.

Oillan – kompleksowa troska o skórę w każdym wieku

Oillan to marka dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Została stworzona również z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej z typowymi objawami takimi, jak łuszczyca, egzema czy rybia łuska występującymi również u dorosłych.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 8
Następna strona Ostatnia strona
OILLAN Active, balsam kojąco–ochronny bioaktywny, 200ml
19,49
Waga: 0.235 kg
Ilość
OILLAN Active, bioaktywna emulsja do mycia i kąpieli , 200ml
17,69
Waga: 0.24 kg
Ilość
OILLAN Active, bioaktywna emulsja do mycia i kąpieli, 400ml
34,59
Waga: 0.465 kg
Ilość
OILLAN Active, emulsja-kompres SOS bioaktywna, 50ml
20,49
Waga: 0.08 kg
Ilość
OILLAN Active, krem barierowy bioaktywne, 40ml
18,69
Waga: 0.06 kg
Ilość
OILLAN Baby, krem delikatny przeciw odparzeniom, od urodzenia, 40ml
12,79
Waga: 0.06 kg
Ilość
OILLAN Baby, krem na ciemieniuchę, od 1 miesiąca, 40ml
15,49
Waga: 0.05 kg
Ilość
OILLAN Baby, krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, od urodzenia, 75ml
17,89
Waga: 0.09 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 8
Następna strona Ostatnia strona

Sposób na przywrócenie równowagi Twojej skórze

Hipoalergiczne emolienty zawarte w produktach Oillan to substancje wykorzystywane w kosmetologii w celu nawilżenia, natłuszczenia i regeneracji skóry. Dzięki nim znacznie łatwiej złagodzić świąd, stan zapalny i poprawić ogólną kondycję skóry.

W skład marki Oillan wchodzi klika różnych grup produktowych w tym linia Oillan Baby uwzględniająca szczególne potrzeby niemowląt i dzieci. Wśród propozycji znajdziemy kremy przeciw odparzeniom, na ciemieniuchę, do pielęgnacji twarzy i ciała, płyny do mycia i kąpieli, szampony, mydła i balsamy.

O wszechstronnym działaniu dermokosmetyków mogą przekonać się również dorośli. Uniwersalnym produktem nadającym się do pielęgnacji skóry w każdym wieku jest m. in. Balsam Oillan. To produkt z intensywnie natłuszczającym kompleksem o wysokiej zawartości lipidów, który zregeneruje skórę. Cienka warstwa wmasowana w skórę pozostawi na niej film ochronny zapobiegający nadmiernej utracie wody i przesuszeniu. O odpowiedni poziom odżywienia i nawilżenia zadbają natomiast masło shea i olej z ogórecznika lekarskiego. Podrażnienia oraz świąd zwalczy cucurbityna, zaś szorstkość skóry - duet alantoina i D-panthenol.

Produkty Oillan nie zawierają barwników, parabenów ani kompozycji zapachowej. W celu zapewnienia o bezpieczeństwie ich stosowania, poddawane są testom dermatologicznym z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

Do góry