Oillan – kompleksowa troska o skórę w każdym wieku

Oillan to marka dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Została stworzona również z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej z typowymi objawami takimi, jak łuszczyca, egzema czy rybia łuska występującymi również u dorosłych.

Więcej…

OILLAN Active, balsam kojąco–ochronny bioaktywny, 200ml
16,53
Ilość
OILLAN Active, bioaktywna emulsja do mycia i kąpieli , 200ml
17,53
Ilość
OILLAN Active, emulsja-kompres SOS bioaktywna, 50ml
20,43
Ilość
OILLAN Active, krem barierowy bioaktywne, 40ml
16,98
Ilość
OILLAN Baby, krem delikatny przeciw odparzeniom, od urodzenia, 40ml
12,79
Ilość
OILLAN Baby, krem na ciemieniuchę, od 1 miesiąca, 40ml
16,19
Ilość
OILLAN Baby, krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, od urodzenia, 75ml
17,87
Ilość
OILLAN Baby, mleczko nawilżające, od urodzenia, 200ml
21,69
Ilość

Sposób na przywrócenie równowagi Twojej skórze

Hipoalergiczne emolienty zawarte w produktach Oillan to substancje wykorzystywane w kosmetologii w celu nawilżenia, natłuszczenia i regeneracji skóry. Dzięki nim znacznie łatwiej złagodzić świąd, stan zapalny i poprawić ogólną kondycję skóry.

W skład marki Oillan wchodzi klika różnych grup produktowych w tym linia Oillan Baby uwzględniająca szczególne potrzeby niemowląt i dzieci. Wśród propozycji znajdziemy kremy przeciw odparzeniom, na ciemieniuchę, do pielęgnacji twarzy i ciała, płyny do mycia i kąpieli, szampony, mydła i balsamy.

O wszechstronnym działaniu dermokosmetyków mogą przekonać się również dorośli. Uniwersalnym produktem nadającym się do pielęgnacji skóry w każdym wieku jest m. in. Balsam Oillan. To produkt z intensywnie natłuszczającym kompleksem o wysokiej zawartości lipidów, który zregeneruje skórę. Cienka warstwa wmasowana w skórę pozostawi na niej film ochronny zapobiegający nadmiernej utracie wody i przesuszeniu. O odpowiedni poziom odżywienia i nawilżenia zadbają natomiast masło shea i olej z ogórecznika lekarskiego. Podrażnienia oraz świąd zwalczy cucurbityna, zaś szorstkość skóry - duet alantoina i D-panthenol.

Produkty Oillan nie zawierają barwników, parabenów ani kompozycji zapachowej. W celu zapewnienia o bezpieczeństwie ich stosowania, poddawane są testom dermatologicznym z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

Do góry