Orton Flex jest suplementem diety pozwalającym na utrzymanie sprawności, ruchomości uraz wytrzymałości stawów. Jego specjalnie opracowana formuła sześciu składników - kolagen, glukozamina, witamina C, chondroityna, proteiny mleczne, kwas hialuronowy zapewnia optymalne odżywienie oraz nawilżenie chrząstki stawowej.

Orton Flex - dla sprawnych i elastycznych stawów

Preparat Orton Flex został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które chcą zadbać o zdrowe i elastyczne stawy. Produkt zawiera w swoim składzie kompozycję sześciu składników, za sprawą których skutecznie wspiera regenerację chrząstki stawowej i uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego, naturalnego składnika występującego w mazi stawowej.

Więcej…

Orton Flex, 30 kapsułek
16,69
Waga: 0.035 kg
Ilość
Orton Flex, smak czarnej porzeczki, 30 saszetek
39,99
Waga: 0.48 kg
Ilość

Nowoczesny preparat z hydrolizowanym kolagenem

Orton Flex to suplement diety, który zawiera w swoim składzie aż sześć aktywnych substancji mających pozytywny wpływ na prawidłową pracę układu kostnego: glukozaminę, ekstrakt z imbiru, kwas hialuronowy, hydrolizowany kolagen, witaminę C oraz chondroitynę. Tak starannie dobrana porcja składników pomaga utrzymać elastyczne oraz sprawne stawy przez długie lata. Substancje aktywne poprawiają sprawność ruchową i utrzymują właściwy poziom nawilżenia chrząstki stawowej. Preparat jest w szczególności polecany osobom aktywnym fizycznie, osobom starszym oraz wszystkim tym, którzy zmagają się z nadwagą.

Do góry