Otrex jest lekiem stosowanym w przypadku występowania dolegliwości związanych z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych (bóle i uczucie ciężkości nóg, żylaki, odleżyny). Działa wspomagająco w leczeniu hemoroidów. Zawarta w nim diosmina wpływa na zmniejszenie napięcia ścian żylnych oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie przepuszczalności naczyń.

Cierpisz z powodu żylaków? Sięgnij po Otrex!

Otrex to lek, który idealnie sprawdza się w walce z przewlekłymi schorzeniami krążenia żylnego kończyn dolnych. Preparat nie tylko łagodzi takie objawy, jak uczucie ciężkości czy uciążliwe obrzęki nóg, ale też usprawnia naczynia żylne. Może być również stosowany w leczeniu objawów żylaków odbytu (hemoroidów).

Więcej…

Otrex 600mg, 30 tabletek
23,39
Waga: 0.035 kg
Ilość

Niezawodny środek w walce z żylakami

Otrex to specjalistyczny środek, który został opracowany na bazie diosminy, substancji aktywnej mającej pozytywny wpływ na poprawę napięcia ścian naczyń żylnych. Diosmina cechuje się także działaniem ochronnym i reguluje przepuszczalność naczyń, łagodząc tym samym uciążliwe objawy towarzyszące żylakom kończyn dolnych (uczucie ciężkości, ból, pieczenie, obrzęk). Środek zmniejsza średnie ciśnienie żylne zarówno w naczyniach powierzchniowych, jak i tych głębokich. Systematyczne stosowanie leku Otrex zapobiega niebezpiecznym powikłaniom krwotocznym i pomaga utrzymać nogi w dobrej kondycji przez długi czas.

Do góry