Sinudafen

Sinudafen to zarówno nazwa suplementu diety sprzedawanego w postaci kapsułek, jak również izotonicznego sprayu przeznaczonego do nawilżania błony śluzowej nosa.

Brak produktów dla wybranych kryteriów

Sinudafen jako suplement diety

Sinudafen zawiera formułę Sunus Acti, na którą składają się naturalne składniki roślinne.

Wyciąg z kwiatów czarnego bzu (Flos sambuci) wykazuje działanie antyoksydacyjne. Poprawia krążenie krwi w obrębie serca. Ekstrakt przyczynia się do nasilenia odruchów odkrztuśnych. Wzmaga także diurezę i wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Wykazuje pozytywne działanie na układ odpornościowy i pomaga łagodzić objawy przeziębienia.

Ekstrakt z kwiatów dziewanny wywiera kojący wpływ na gardło i struny głosowe oraz może być stosowany w przypadku wystąpienia stanu zapalnego ucha. Przyczynia się ponadto do wspomagania trawienia.

Ekstrakt z werbeny łagodzi dolegliwości gardła, wykazując działanie kojące. Pomaga także regulować czynności serca oraz wspiera funkcje przewodu pokarmowego.

Ekstrakt z kwiatów lipy chroni błonę śluzową przewodu pokarmowego i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego Poprawia także jakość snu.

Ekstrakt z liści Andrographis paniculata, czyli brodziuszki wiechowatej, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego oraz pomaga załagodzić problemy z oddychaniem, przeciwdziałając kaszlowi i bólowi gardła. Wykazuje także działanie antyoksydacyjne.

Sinudafen jako spray

Sinudafen jest produkowany także w postaci sprayu (Sinudafen Izotonic). Jego działanie polega na nawilżaniu błony śluzowej nosa oraz łagodzeniu jej podrażnień. Zawiera wyciąg z aloesu, który łagodzi i koi powstałe podrażnienia. Woda oczyszczona pomaga w wypłukaniu z dróg oddechowych alergenów i zanieczyszczeń.