Sinudafen

Sinudafen to zarówno nazwa suplementu diety sprzedawanego w postaci kapsułek, jak również izotonicznego sprayu przeznaczonego do nawilżania błony śluzowej nosa.

24 96
24 96

Sinudafen

Sinudafen to zarówno nazwa suplementu diety sprzedawanego w postaci kapsułek, jak również izotonicznego sprayu przeznaczonego do nawilżania błony śluzowej nosa.

Sinudafen jako suplement diety

Sinudafen zawiera formułę Sunus Acti, na którą składają się naturalne składniki roślinne.

Wyciąg z kwiatów czarnego bzu (Flos sambuci) wykazuje działanie antyoksydacyjne. Poprawia krążenie krwi w obrębie serca. Ekstrakt przyczynia się do nasilenia odruchów odkrztuśnych. Wzmaga także diurezę i wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Wykazuje pozytywne działanie na układ odpornościowy i pomaga łagodzić objawy przeziębienia.

Ekstrakt z kwiatów dziewanny wywiera kojący wpływ na gardło i struny głosowe oraz może być stosowany w przypadku wystąpienia stanu zapalnego ucha. Przyczynia się ponadto do wspomagania trawienia.

Ekstrakt z werbeny łagodzi dolegliwości gardła, wykazując działanie kojące. Pomaga także regulować czynności serca oraz wspiera funkcje przewodu pokarmowego.

Ekstrakt z kwiatów lipy chroni błonę śluzową przewodu pokarmowego i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego Poprawia także jakość snu.

Ekstrakt z liści Andrographis paniculata, czyli brodziuszki wiechowatej, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego oraz pomaga załagodzić problemy z oddychaniem, przeciwdziałając kaszlowi i bólowi gardła. Wykazuje także działanie antyoksydacyjne.

Sinudafen jako spray

Sinudafen jest produkowany także w postaci sprayu (Sinudafen Izotonic). Jego działanie polega na nawilżaniu błony śluzowej nosa oraz łagodzeniu jej podrażnień. Zawiera wyciąg z aloesu, który łagodzi i koi powstałe podrażnienia. Woda oczyszczona pomaga w wypłukaniu z dróg oddechowych alergenów i zanieczyszczeń.