Krem Sudocrem o działaniu ochronnym i kojącym jest preparatem antyseptycznym, stosowanym na odparzenia oraz odleżyny. Jest także zalecany w przypadku zadrapań, otarć naskórka, oparzeń słonecznych, niewielkich odmrożeniach, a także stanach zapalnych w przebiegu trądziku. Polecany zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Jest produktem hipoalergicznym. Nie podrażnia skóry oraz nie wywołuje reakcji alergicznych. Zawiera pięć aktywnych składników, których odpowiednio opracowana formuła łagodzi podrażnioną skórę. Dodatkowym atutem kremu jest jego atrakcyjna cena, niejednokrotnie niższa od tej, którą można spotkać w niejednej aptece stacjonarnej.

Sudocrem - niezawodny na problemy skórne

Preparaty Sudocrem zostały stworzone z myślą o dorosłych oraz dzieciach zmagających się z różnego rodzaju problemami skórnymi. Formuła produktów została opracowana w ten sposób, by nie podrażniać naskórka, a skutecznie przeciwdziałać skutkom zapalenia skóry. Preparaty są dostępne w wygodnych i poręcznych opakowaniach.

Więcej…

Sudocrem Care and Protect, 30 g
14,89
Waga: 0.05 kg
Ilość
Sudocrem, krem, 125g
14,39
Waga: 0.155 kg
Ilość
Sudocrem, krem, 250g
25,79
Waga: 0.295 kg
Ilość
Sudocrem, krem, 400g
32,59
Waga: 0.455 kg
Ilość
Sudocrem, krem, 60g
9,79
Waga: 0.08 kg
Ilość

Bezpieczna ochrona skóry i natychmiastowa ulga

Sudocrem to antyseptyczne kremy, które są dedykowane dorosłym i dzieciom z różnymi problemami skóry. Preparaty zawierają w składzie alkohol benzylowy, tlenek cynku oraz lanolinę. Są polecane w stanach zapalnych skóry, trądziku młodzieńczym i różowatym, zadrapaniom, oparzeniom słonecznym, odczynach po ukąszeniu owadów, odparzeniach, niewielkich odmrożeniach, a także przy zejściowych formach opryszczki. Kremy Sudocrem skutecznie łagodzą ból, podrażnienia oraz swędzenie, chronią skórę przed drażniącymi substancjami i wspomagają procesy regeneracyjne naskórka. Preparaty ze względu na starannie opracowaną formułę są odpowiednie dla każdej grupy wiekowej – mogą być stosowane również u małych dzieci.

Do góry