HIPP, Danie BIO, Kluseczki z rybą i warzywami w pomidorach, po 11 miesiącu, 220g

HIPP, Danie BIO, Kluseczki z rybą i warzywami w pomidorach, po 11 miesiącu, 220g

8,38 Cena brutto
Cena jednostkowa: 3,81 zł za 100 g

Rodzaj: Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Producent: HIPP

HIPP, Danie BIO, Kluseczki z rybą i warzywami w pomidorach, po 11 miesiącu, 220g - opis produktu

Dania HiPP umożliwiają łagodne przejście od przecierów warzywnych do pożywienia o grubszej konsystencji, co na dalszych etapach rozwoju niemowlęcia ułatwia podawanie produktów zawierających delikatne cząsteczki jedzenia. Są to pełnowartościowe posiłki, które powinny zastępować jedno karmienie piersią lub mlekiem modyfikowanym w ciągu dnia. W drugim półroczu życia niemowlęta stopniowo uczą się przeżuwania i połykania pożywienia o grubszej konsystencji. Jest to ważne z punktu widzenia prawidłowo zbilansowanej diety, ponadto przyczynia się do ćwiczenia mięśni policzków i ust, co w konsekwencji korzystnie wpływa na naukę mowy w przyszłości. HiPP Kluseczki z rybą i warzywami w pomidorach BIO to pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny przeznaczony dla niemowląt po 11. miesiącu życia. Dzięki obecności oleju rzepakowego BIO dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-3, ważnych dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych. Danie z wyczuwalnymi cząsteczkami. Dla zachowania pełni smaku i wartości odżywczej jego składniki są łagodnie gotowane na parze.  
 
Zastosowanie: dla niemowląt po 11. miesiącu życia.
 
Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w "kąpieli wodnej" lub kuchence mikrofalowej. Przed podaniem wymieszaj posiłek plastikową łyżeczką i dokładnie sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. 
 
Składniki: warzywa* 33% (pomidory* 15%, marchew*, por*, seler*); gotowany makaron pszenny* 23%; woda; ryba morska 12%; gotowany ryż*; śmietana* (z mleka); cebula; olej rzepakowy* 1,6%; sok cytrynowy* z soku zagęszczonego; sól jodowana.
 
* z rolnictwa ekologicznego
 
100g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 292kJ/70kcal
- tłuszcz 2,7g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,8g, kwasy tłuszczowe jednonienasycone 1,4g, kwasy tłuszczowe wielonienasycone 0,5g; węglowodany 7,6g w tym cukry 1,3g; błonnik pokarmowy 0,9g; białko 3,3g; sól 0,28g; sód 0,11g; jod 19µg (27%)*, Omega 3 ( kwas linolenowy)  0,12g.
 
220g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 642kJ/153kcal
- tłuszcz 5,9g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,8g, kwasy tłuszczowe jednonienasycone 3,1g, kwasy tłuszczowe wielonienasycone 1,1g; węglowodany 16,7g w tym cukry 2,9g; błonnik 2g; białko7,3g; sól 0,62g; sód 0,24g; jod 42µg (60%)*, Omega 3 ( kwas linolenowy) 0,26g.
 
Ważne wskazówki:
Bez dodatku soli.
Bez składników pochodzenia mlecznego.
Bez dodatku aromatów, zagęstników, składników pochodzenia mlecznego.
Nie zawiera dodatku substancji konserwujących, barwników, składników modyfikowanych genetycznie. 
Zadbaj o higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe "klika" przy pierwszym otwarciu.
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia  swojego dziecka.
Produkt powinien być tylko jednym z elementów zróżnicowanej diety niemowlęcia.
Nie może być stosowany jako produkt zastępujący mleko kobiece w ciągu sześciu pierwszych miesięcy życia.
Decyzję o rozpoczęciu żywienia uzupełniającego w tym o jakimkolwiek odstępstwie od wieku sześciu miesięcy, należy podjąć wyłącznie za radą niezależnych osób posiadających kwalifikacje w dziedzinie medycyny żywienia lub farmacji.
 
Masa netto: 220g
 
Wyprodukowano w: UE 
 
Producent:
HiPP Polska Sp. z o.o.,
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa