Humana 100% Organic, Obiadek pomidorowo-warzywny z makaronem, po 6 miesiącu, 190g

Humana 100% Organic, Obiadek pomidorowo-warzywny z makaronem, po 6 miesiącu, 190g

6,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 3,68 zł za 100 g

Rodzaj: Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Producent: HUMANA

Humana 100% Organic, Obiadek pomidorowo-warzywny z makaronem, po 6 miesiącu, 190g - opis produktu

Obiadki Humana Organic zawierają dokładnie to, czego niemowlę potrzebuje, są bowiem dopasowane pod względem składu i konsystencji do zmieniających się potrzeb, na poszczególnych etapach rozwoju niemowlęcia. Dania w słoiczkach nie zawierają żadnych sztucznych barwników, zagęszczaczy i konserwantów, a długi okres przydatności do spożycia zawdzięczają, zastosowaniu specjalnej technologii produkcji. Obiadek pomidorowo-warzywny z makaronem sporządzona jest wyłącznie z wyselekcjonowanych składników organicznych, pochodzących z upraw ekologicznych. Nie zawiera dodatku soli i cukru (zawiera jedynie cukry naturalnie występujące w warzywach). 

Zastosowanie: dla niemowląt po 6. miesiącu życia.

Sposób użycia: zaplanowaną porcję pokarmu należy przełożyć do miseczki i podgrzać w kąpieli wodnej. Przed podaniem należy wymieszać i sprawdzić temperaturę pokarmu. Pozostałą niewykorzystaną porcję zaleca się przechowywać w zamkniętym słoiczku w lodówce do następnego dnia. Wyjmując produkt ze słoiczka używaj plastikowej łyżeczki.

Składniki: warzywa* 85% (puree pomidorowe* 44%, marchewka* 41%); odtłuszczone mleko w proszku*; kasza manna (z pszenicy durum*); makaron* 3%(z pszenicy durum*); olej rzepakowy*; woda;

* z upraw ekologicznych

100g produktu zawiera:
-wartość energetyczna 360kJ/86kcal
-tłuszcz 3,1g w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 0,25; węglowodany 10,5g w tym cukry: 6,1g; błonnik 2,1g; białko 2,9g; sól 0,265g; sód 0,106g.

190g produktu zawiera:
-wartość energetyczna 684kJ/163kcal
-tłuszcz 5,9g w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 0,48; węglowodany 20g w tym cukry: 11,6g; błonnik 4g; białko 5,5g; sól 0,504g; sód 0,201g.

Ważne wskazówki:
Produkt zawiera gluten.
W 100% organiczny.
Nie zawiera składników pochodzących z mleka krowiego.
Bez dodatku: cukrów, soli, wzmacniaczy smaku, dodatków zapachowych, barwników, konserwantów i substancji zagęszczających.
Nie używaj, jeśli wieczko się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe "klika" przy pierwszym otwarciu.
Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia  swojego dziecka.
Produkt powinien być tylko jednym z elementów zróżnicowanej diety niemowlęcia.
Nie może być stosowany jako produkt zastępujący mleko kobiece w ciągu sześciu pierwszych miesięcy życia.
Decyzję o rozpoczęciu żywienia uzupełniającego w tym o jakimkolwiek odstępstwie od wieku sześciu miesięcy, należy podjąć wyłącznie za radą niezależnych osób posiadających kwalifikacje w dziedzinie medycyny żywienia lub farmacji.

Masa netto: 190g

Wyprodukowano dla:
Humana Poland Sp. z o.o.
ul chłodna 51,
00-867 Warszawa