LA ROCHE-POSAY Lipikar Syndet AP+, krem myjący do ciała uzupełniający poziom lipidów, 400ml

LA ROCHE-POSAY Lipikar Syndet AP+, krem myjący do ciała uzupełniający poziom lipidów, 400ml

49,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 12,50 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: LA ROCHE-POSAY

Grupa: Lipikar

LA ROCHE-POSAY Lipikar Syndet AP+, krem myjący do ciała uzupełniający poziom lipidów, 400ml - opis produktu

Krem myjący uzupełniający poziom lipidów został stworzony z myślą o najwyższym bezpieczeństwie i może być stosowany przez całą rodzinę już od pierwszych dni życia. Lepikar Syndet AP+ uzupełnia poziom lipidów, przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji skóry wrażliwej, bardzo suchej, podrażnionej oraz z tendencją do atopii. Jego formuła wzbogacona została o innowacyjny składnik - Aqua Posae Filiformis, który przywraca równowagę mikrobiomu. Odpowiedni również do pielęgnacji głowy i ciemieniuchy Idealny do mycia noworodków, niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Wskazania: bardzo dobrze tolerowany krem myjący przeznaczony do ekstremalnie suchej, podrażnionej skóry, która może swędzieć. Skóra atopowa: dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Odpowiedni także dla skóry głowy niemowląt oraz do pielęgnacji ciemieniuchy.

Sposób użycia: stosować codziennie, aplikując na wilgotną skórę. Delikatnie masować, następnie zmyć wodą. Odpowiedni do mycia skóry głowy niemowląt, nie szczypie w oczy.

Główne składniki: niacynamid, masło shea, gliceryna.