LINODERM MAMA, płyn do higieny intymnej, 250ml

LINODERM MAMA, płyn do higieny intymnej, 250ml

14,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 6,00 zł za 100 ml
Wysyłamy w 2-4 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: ZIOŁOLEK

Grupa: Linoderm

LINODERM MAMA, płyn do higieny intymnej, 250ml - opis produktu

Odpowiednio kwaśne pH 3,5 oraz składniki pochodzenia roślinnego zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów a jednocześnie chronią naturalną florę bakteryjną (niezbędna do prawidłowego przebiegu naturalnych procesów fizjologicznych) oraz zapewniają uczucie komfortu, długotrwałej świeżości i czystości okolic miejsc intymnych. Płyn zapobiega nadmiernemu poceniu się, odparzeniom i podrażnieniom intymnych okolic ciała, zapewniając jednocześnie uczucie świeżości i nawilżenia.
 
Zawarty w składzie kwas mlekowy pomaga odbudować naturalną florę bakteryjną okolic intymnych. Reguluje odnowę komórkową oraz pozwala utrzymać fizjologiczne pH miejsc intymnych. Jest to szczególnie ważne w stanach kiedy równowaga ta jest zachwiana m.in. w okresie ciąży, podczas menstruacji czy po kuracji antybiotykowej. Ekstrakt z kory dębu działa natłuszczająco i przeciwzapalnie i ściągająco. skutecznie łagodzi drobne zaczerwienienia i otarcia. Zmniejsza powstania infekcji, korzystanie wpływa na bakteryjnej.
 
Zastosowanie: do codziennej pielęgnacji i ochrony okolic miejsc intymnych. Został idealnie dostosowany do wyjątkowych potrzeb kobiet m.in. w okresie ciąży, połogu i karmienia piersią. 
 
Sposób użycia: niewielką ilość płynu nanieść na dłoń, umyć skórę miejsc intymnych, a następnie spłukać ciepłą wodą.
 
Główne składniki aktywne: kwas mlekowy, ekstrakt z kory dębu.
 
Produkt przebadany dermatologicznie.
Nie zawiera mydła.