LIQPHARM, LIQ CG, serum night, serum wygładzające na noc, 30ml

LIQPHARM, LIQ CG, serum night, serum wygładzające na noc, 30ml

49,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 166,63 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: LIQPHARM

LIQPHARM, LIQ CG, serum night, serum wygładzające na noc, 30ml - opis produktu

Serum intensywnie wygładzające na noc z 7% kwasem glikolowym, kwasem hialuronowym i tokoferolem przyspiesza odnowę komórkową, pobudza syntezę kolagenu, głęboko złuszcza, redukuje przebarwienia, blizny i niedoskonałości.

Serum nocne stawia sobie za cel wielopoziomową odnowę skóry dzięki odpowiednio dobranym stężeniom kwasów. Podwyższona skuteczność głębokiego złuszczania kwasem glikolowym przy zachowaniu optymalnego nawilżenia kwasem hialuronowym zapewnia skórze komfort oraz redukcję zmarszczek, blizn i przebarwień, a dodatek składników odżywczych oraz drenujących potęguje nocną odnowę. Skóra ponownie zregenerowana, nawilżona i wygładzona.

Wskazania: każdy rodzaj cery; skóra dojrzała i młoda.

Sposób użycia: aplikować maksymalnie pół pipety. Wstrząsnąć przed użyciem. Stosować wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Stosować pod krem przez cały rok lub jako kurację 28-dniową. W zależności od skóry stosować początkowo co drugi wieczór. Unikać kontaktu z oczami. Unikać ekspozycji na promieniowanie UV. Do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosować na skórę nieuszkodzoną.

Główne składniki: kwas glikolowy, kwas hialuronowy, tokoferol.

Produkt przebadany dermatologicznie.
Bez substancji zapachowych. Bez barwników.