Kategorie

Kosmetyki A-derma do codziennej pielęgnacji skóry

A derma to marka Pierre Fabre Dermo-Cosmétique, która specjalizuje się w tworzeniu dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry suchej i atopowej. Produkty tej marki bazują na aktywnych składnikach pochodzenia naturalnego, a ich receptura opiera się na ekstrakcie z owsa Rhealba. Dzięki temu kosmetyki a derma są bezpieczne i hipoalergiczne.

Więcej…

A-DERMA, Exomega DEFI, balsam nawilżająco-zmiękczający, 200ml
58,79
Ilość
A-DERMA, Exomega, balsam nawilżająco-zmiękczający, 400ml
69,79
Ilość
A-DERMA, Exomega DEFI, krem nawilżająco-zmiękczający, 200ml
47,59
Ilość
A-DERMA, Exomega, krem nawilżająco-zmiękczający, 400ml
65,99
Ilość
A-DERMA, Exomega, krem barierowy dla dzieci i dorosłych, 100ml
39,99
Ilość
A-DERMA, Exomega, mleczko nawilżająco-zmiękczające, 400ml
66,39
Ilość
A-DERMA, Exomega, olejek oczyszczająco-zmiękczający pod prysznic, 200ml
36,29
Ilość
A-DERMA, Exomega, olejek oczyszczająco-zmiękczający pod prysznic, 500ml
54,98
Ilość

Dermokosmetyki dla skóry wrażliwej

Marka jako jedna z nielicznych na świecie oferuje sterylne kosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej dla całej rodziny - można je stosować już po ukończeniu pierwszego miesiąca życia dziecka. Najcenniejszym składnikiem aktywnych dermokosmetyków jest wyciąg polifenolowy z owsa Rhealba, odznaczający się właściwościami immunomodulującymi oraz przeciwzapalnymi. Kosmetyki wzbogacane są także kwasami tłuszczowymi omega-6, które odbudowują naskórek oraz witaminą B3.

Wszystkie preparaty produkowane przez francuskie Laboratorium Kosmetyczne posiadają delikatną konsystencję, szybko się wchłaniają i skutecznie łagodzą podrażnienia, dzięki czemu zapewniają kompletną pielęgnację skóry. Nie zawierają mydła, parabenów, konserwantów ani substancji zapachowych.

Dermokosmetyki aderma są dostępne w kilku seriach - linie cytelium, dermalibour oraz A Derma exomega są przeznaczone do pielęgnacji całego ciała, gdyż odznaczają się właściwościami regenerującymi i nawilżającymi.

Do góry