Kategorie

Cudowne właściwości wody termalnej z Avene

Właściwości zdrowotne wód termalnych znane są już od dawna. Ich unikalny skład, niewielki stopień zmineralizowania, bakteriologiczna czystość i bogactwo minerałów zapewniają ich dobroczynne działanie na skórę. Długoletnią tradycją wydobywania wody termalnej może się pochwalić firma Avene, która uczyniła z niej główny składnik swoich kosmetyków.

Więcej…

Pełna lista Skrócona lista
24 96
1 2 3 ... 6
AVENE Antirogeurs, mleczko oczyszczające, 400ml
45,89
AVENE Antirougeurs Calm, maseczka kojąca, 50ml
52,99
AVENE Antirougeurs Fort, koncentrat na utrwalone zaczerwienienia, 30ml
57,49
AVENE Antirougeurs Jour, emulsja nawilżająca, 40ml + mleczko oczyszczająco - odświeżające, 200ml
75,99
AVENE Antirougeurs Jour, krem nawilżający SPF20, 40ml + mleczko oczyszczająco-odświeżające, 200ml
86,99
AVENE Body, balsam do ciała, 250ml
71,89
AVENE Body, balsam do ciała, 250ml + peeling w żelu, łagodny, 200ml
79,99
AVENE Body, olejek pielęgnacyjny, 100ml
67,69
AVENE Body, peeling w żelu, łagodny, 200ml
55,99
AVENE Body, żel pod prysznic, 500ml
49,89
AVENE Cicalfate Post Acte, emulsja regenerująca, 40ml
31,97
AVENE Cicalfate, krem regenerujący do rąk, 100ml
33,74
AVENE Cicalfate, krem regenerujący, 100ml
37,07
AVENE Cicalfate, krem regenerujący, 40ml
22,89
AVENE Cleanance Expert, emulsja 40ml + żel oczyszczający 100ml w prezencie
51,79
AVENE Cleanance Expert, emulsja koloryzująca 40ml + woda micelarna 100ml w prezencie
49,79
AVENE Cleanance Expert, emulsja, 40ml
35,91
AVENE Cleanance Hydra, krem łagodzący, 40ml
39,66
AVENE Cleanance Hydra, krem oczyszczająco-łagodzący, 200ml
35,79
AVENE Cleanance Mask, maseczka-peeling, 50ml
44,89
AVENE Cleanance Mat, emulsja matująca, 40ml
44,99
AVENE Cleanance Mat, tonik matujący, 200ml
38,89
AVENE Cleanance Słońce, pielęgnacja przeciwsłoneczna SPF50+, 50ml + żel oczyszczający, 100ml
49,99
AVENE Cleanance Spot, preparat punktowy na niedoskonałości, 0,25g
33,89
Pełna lista Skrócona lista
24 96
1 2 3 ... 6

Avene

Avene stanowi markę własną francuskiej firmy Pierre Fabre Dermocosmetique. Mamy do czynienia z produktami tworzonymi na bazie wody termalnej, które charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale i dostosowanie do problemów każdej skóry. Produkty kosmetyczne avene nadają się zatem do stosowania na skórę suchą, tłustą czy naczynkową, choć nie tylko. Marka ta powstała z myślą o połączeniu składników, które będą dawać produkty możliwie naturalne, efektywnie i bezpiecznie pielęgnujące każdą skórę.

Centrum produkcyjne Avene

W 1989 roku, w miejscu źródła wody Avene, wybudowano centrum produkcyjne Avene. Połączono je bezpośrednio ze źródłem wody termalnej, by móc sprawować jeszcze lepszą kontrolę nad wszystkimi etapami produkcji, ale i chronić właściwości wody. Nad produktami marki Avene czuwa ponad 200 osób pracujących w centrum.

Postawiono na stosowne wyposażenie, najwyższej jakości, by produkować, ale i pakować poszczególne produkty w warunkach maksymalnej sterylności. Tę ostatnią zapewniają najnowsze technologie, ale i opatentowany, specjalny proces technologiczny, który jest jedynym takim na świecie, a powstał dzięki wiedzy pozyskanej z produkcji leków do wstrzykiwań.

Kosmetyki Avene dla zdrowia i urody

W Laboratoriach Avene opracowywane są specjalne receptury, a kosmetyki powstają z zachowaniem najwyższych środków ostrożności i pod kontrolą taką samą, jaka obowiązuje przy produkcji leków. Ich głównym składnikiem jest woda termalna i odpowiednio dobrane składniki aktywne o działaniu m. in.: kojącym, regenerującym i nawilżającym skórę.

Produkty Avene

Oferta produktów Avene to nie tylko kosmetyki, które nadają się do pielęgnacji różnych typów skóry, ale i produkty do makijażu. Avene wyróżnia się na rynku produktami, które mogą być użytkowane przez dorosłych, a także dzieci, a nawet kilkumiesięczne niemowlęta.

Dostępne kosmetyki nadają się do pielęgnacji skóry wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej czy też podrażnionej. Kolejno można znaleźć preparaty do stosowania na etapie opalania, jak i regenerujące oraz łagodzące skutki zbyt dużej ilości czasu spędzonego na słońcu czy też na solarium. Nie zabrakło produktów chroniących przed szkodliwym działaniem promieni UV, pomocnych w zwalczaniu pierwszych oznak starości i wielu innych.

Dostępne produkty kosmetyczne są testowane dermatologicznie, poddawane stosownym badaniom, a do tego posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, które potwierdzają ich autentyczność i bezpieczeństwo stosowania.

Wśród wielu kosmetycznych propozycji, dużym zaufaniem cieszy się krem Avene Cicalfate o właściwościach antybakteryjnych, sprzyjających regeneracji i odbudowie naskórka. Porównywany jest do naturalnego, ochronnego plastra, który działa kojąco na uszkodzoną skórę. Jest bezpieczny dla niemowląt i dzieci. Z linii Cicalfate na uwagę zasługuje również łatwa w aplikacji emulsja, szczególnie polecana do pielęgnacji skóry po zabiegach dermatologicznych, a także krem do rąk, który dzięki zawartym w nim substancjom aktywnym przywraca skórze dłoni sprężystość i gładkość.

Osoby ze skórą podatną na alergie z pewnością znają już krem z serii Avene TOLERANCE EXTREME. Nie zawiera on w swym składzie barwników, parabenów ani substancji zapachowych i jest szczególnie polecany w przypadku braku tolerancji na standardowe kosmetyki.

Delikatna formuła kosmetyków Avene regeneruje, chroni i przygotowuje skórę do codziennej walki z zanieczyszczeniami środowiska. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji kosmetyków, liczne nagrody i przede wszystkim bogata oferta dostosowana do potrzeb różnego rodzaju cery sprawiają, że warto zaufać marce. W naszej Aptece do nabycia kosmetyki Avene Triacneal, Antirougeurs, Cicalfate, Clean-Ac, Cleanance, Cold oraz z wielu innych serii.

Do góry