Produkty firmy Avene to kosmetyki produkowane na bazie wody termalnej. Kremy i żele Avene cenione są na całym świecie. Firma posiada szeroką paletę produktów. Avene to dermokosmetyki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Kremy firmy Avene są z powodzeniem stosowane na wszelkie problemy skórne, poczynając od problemów związanych z niedoskonałościami skóry i zmianami trądzikowymi, kończąc na kremach nawilżających. Zadbaj o piękno swojej twarzy. Spraw, by Twoja cera odzyskała gładkość. Zapraszamy!

Cudowne właściwości wody termalnej z Avene

Właściwości zdrowotne wód termalnych znane są już od dawna. Ich unikalny skład, niewielki stopień zmineralizowania, bakteriologiczna czystość i bogactwo minerałów zapewniają ich dobroczynne działanie na skórę. Długoletnią tradycją wydobywania wody termalnej może się pochwalić firma Avene, która uczyniła z niej główny składnik swoich kosmetyków.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 14
Następna strona Ostatnia strona
51,39
Waga: 0.08 kg
Ilość
45,80
Waga: 0.05 kg
Ilość
45,79
Waga: 0.045 kg
Ilość
41,49
Waga: 0.345 kg
Ilość
31,89
Waga: 0.05 kg
Ilość
31,89
Waga: 0.135 kg
Ilość
37,99
Waga: 0.135 kg
Ilość
21,59
Waga: 0.06 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 14
Następna strona Ostatnia strona

Kosmetyki Avene dla zdrowia i urody

W Laboratoriach Avene opracowywane są specjalne receptury, a kosmetyki powstają z zachowaniem najwyższych środków ostrożności i pod kontrolą taką samą, jaka obowiązuje przy produkcji leków. Ich głównym składnikiem jest woda termalna i odpowiednio dobrane składniki aktywne o działaniu m. in.: kojącym, regenerującym i nawilżającym skórę.

Wśród wielu kosmetycznych propozycji, dużym zaufaniem cieszy się krem Avene Cicalfate o właściwościach antybakteryjnych, sprzyjających regeneracji i odbudowie naskórka. Porównywany jest do naturalnego, ochronnego plastra, który działa kojąco na uszkodzoną skórę. Jest bezpieczny dla niemowląt i dzieci. Z linii Cicalfate na uwagę zasługuje również łatwa w aplikacji emulsja, szczególnie polecana do pielęgnacji skóry po zabiegach dermatologicznych, a także krem do rąk, który dzięki zawartym w nim substancjom aktywnym przywraca skórze dłoni sprężystość i gładkość.

Osoby ze skórą podatną na alergie z pewnością znają już krem z serii Avene TOLERANCE EXTREME. Nie zawiera on w swym składzie barwników, parabenów ani substancji zapachowych i jest szczególnie polecany w przypadku braku tolerancji na standardowe kosmetyki.

Delikatna formuła kosmetyków Avene regeneruje, chroni i przygotowuje skórę do codziennej walki z zanieczyszczeniami środowiska. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji kosmetyków, liczne nagrody i przede wszystkim bogata oferta dostosowana do potrzeb różnego rodzaju cery sprawiają, że warto zaufać marce. W naszej Aptece do nabycia kosmetyki Avene Triacneal, Antirougeurs, Cicalfate, Clean-Ac, Cleanance, Cold oraz z wielu innych serii.

Do góry