BOBINI – delikatne kosmetyki dla najmłodszych

BOBINI to znana marka wyjątkowo delikatnych kosmetyków pielęgnujących, tworzonych z myślą o dzieciach oraz niemowlętach. Proponowane szampony, żele, balsamy oraz pianki do mycia nie zawierają w swoim składzie sztucznych barwników i konserwantów, dzięki czemu nie powodują podrażnień skóry. Wszystkie produkty BOBINI są poddawane szczegółowym badaniom pod kątem dermatologicznym.

1 2 ... 2
24 96
BOBINI Baby, chusteczki Sensitive, 60 sztuk
6,18
BOBINI Baby, chusteczki z witaminą E, 70 sztuk
6,18
BOBINI Baby, chusteczki Hypoalergiczne, 60 sztuk
5,98
BOBINI Baby, hipoalergiczny płyn do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych, 1L
9,98
BOBINI Baby, hipoalergiczny koncentrat do płukania ubranek dziecięcych, od urodzenia, 1L
9,98
BOBINI 2w1, szampon i płyn do kąpieli, powyżej 1 roku, Malinowa frajda, 50ml
3,99
BOBINI 2w1, szampon i płyn do kąpieli, powyżej 1 roku, Mała Księżniczka, 50ml
3,99
BOBINI 3w1, szampon, żel i płyn do kąpieli, powyżej 1 roku, Super Piłkarz, 50ml
3,99
BOBINI, pasta do zębów dla dzieci, powyżej 6 lat, 75ml
6,98
BOBINI, płyn ułatwiający rozczesywanie włosów, Mała Księżniczka, powyżej 1 roku, 150ml
9,99
BOBINI, szczoteczka do zębów dla dzieci
4,59
BOBINI Baby, proszek do prania ubranek, kolor, 1,8kg
17,58
BOBINI Baby, podkłady higieniczne, 10+2 sztuki
17,48
BOBINI Baby, odplamiacz do ubrań, Ultra Sensitive, 750ml
19,78
BOBINI Baby, mleczko do prania, Ultra Sensitive, 750ml
18,28
BOBINI, pasta do zębów dla dzieci od 1-6 roku życia, truskawka, 75ml
6,89
BOBINI Vegan, płyn do kąpieli hypoalergiczny, od pierwszych dni życia, 330ml
14,79
BOBINI Vegan, szampon hypoalergiczny, od pierwszych dni życia, 200ml
14,79
BOBINI Baby, chusteczki Sensitive, 15 sztuk
2,98
BOBINI Vegan, pianka hypoalergiczna do mycia rączek, buzi i ciała, 300ml
13,98
BOBINI Vegan, żel do kąpieli hypoalergiczny, 200ml
13,98
BOBINI, pianka do mycia rączek, buzi i ciała, malina, powyżej 1 roku, super piłkarz, 300ml
8,98
BOBINI Baby, Lipidowy krem na każdą pogodę, od urodzenia, 75ml
9,48
BOBINI Baby, Lipidowy krem pielgnacyjno-ochronny, od urodzenia, 75ml
9,48
1 2 ... 2
24 96

W trosce o wrażliwą i delikatną skórę dzieci

Skóra niemowląt i małych dzieci jest nie tylko niezwykle wrażliwa oraz delikatna. Z myślą o bezpiecznej pielęgnacji dziecięcego naskórka, marka BOBINI stworzyła serię unikalnych preparatów do mycia ciała i włosów, które zawierają wysokiej jakości składniki aktywne, a także wyciągi zapobiegające podrażnieniom skóry. Poza szamponami, piankami i żelami, firma proponuje również hipoalergiczne środki chemii gospodarczej, które są przeznaczone do prania i płukania odzieży niemowlęcej. Dostępne proszki i koncentraty są oparte na łagodnych formułach piorących, a dzięki delikatnym kompozycjom zapachowym, mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka.

Bobini – stworzone z myślą o najmłodszych

Bobini to marka, którą wyróżniają produkty o delikatnym działaniu, stworzone z myślą o pielęgnacji małych dzieci i niemowląt. Szereg kosmetyków do wyboru, które są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne w stosowaniu.

Marka Bobini

Skóra najmłodszych nie jest jeszcze w pełni wykształcona. Nie potrafi zapewnić ochrony przed dostępem drobnoustrojów równie skutecznie jak u osób dorosłych. Skóra niemowlaków i małych dzieci jest narażona na podrażnienia, przesuszenie i innego rodzaju zaburzenia. To powoduje, że wymaga szczególnej pielęgnacji – skutecznej, bez ryzyka naruszania cienkiej warstwy ochronnej, jednocześnie na tyle delikatnej, by nie podrażniać.

Marka Bobini wzięła te potrzeby pod uwagę, tworząc produkty kosmetyczne, które są delikatne, pielęgnują i ograniczają ryzyko wystąpienia podrażnień. W jej ofercie można znaleźć chusteczki, płyny do kąpieli, szampony, żele do kąpieli, pasty do zębów, środki do prania ubranek i wiele innych.

Kosmetyki stosowane do kąpieli, posiadają w swoim składzie łagodne substancje, delikatnie myjące i pielęgnujące skórę, bez ryzyka naruszania cienkiej warstwy ochronnej. Produkty te oferują ponadto kolory i zapachy, które oddziałują na dziecięcą wyobraźnię, dzięki czemu kąpiele, balsamowanie i inne czynności pielęgnacyjne stają się dla maluchów przyjemnością.

Wyróżnienia i uznanie marki Bobini

Produkty Bobini, w tym płyn do kąpieli, wegański szampon dla dzieci oraz baby żel do mycia ciała doczekały się bardzo dobrej oceny w niemieckim magazynie Öko-Test. Jest to najwyższa możliwa ocena przyznawana przez ten magazyn. Produkty z serii Bobini vegan cieszą się uznaniem, ponieważ w ich składzie nie występują parabeny, barwniki, silikony, parafiny, ponadto pozbawione są SLS-u i PEG-ów. Są również hipoalergiczne i mogą być stosowane od pierwszych dni życia.

Produkty z serii Bobini vegan posiadają także certyfikat Vegan Society, który potwierdza, że w ich składzie nie występują substancje pochodzenia zwierzęcego.

Marka Bobini otrzymała tytuł Superbrands Polska Marka 2018. Superbrands jest jedyną niezależną jednostką na świecie, która promuje ideę brandingu, korzystając z narzędzi, takich jak identyfikacja, nagradzanie i prezentacja studiów przypadku marek, mogących pochwalić się rynkowymi sukcesami.

Dzięki wsparciu marki Bobini oraz firmy Global Cosmed Group, w Klinice Chirurgii Urologii Dziecięcej we Wrocławiu, został otwarty kącik zabaw.