Jako niekwestionowany lider polskiego rynku akcesoriów dla dzieci i niemowląt, firma Canpol już od wielu lat dokłada wszelkich starań, aby potrzeby rodziców względem prawidłowego rozwoju ich dzieci były maksymalnie zaspokojone. Produkty marki Canpol regularnie zdobywają liczne nagrody znanych miesięczników - m.in. "Mam dziecko", "Twój maluszek", "Dziecko". Klienci apteki internetowej Gemini odnajdą tutaj szereg niezwykle innowacyjnych, w pełni bezpiecznych, atestowanych i certyfikowanych produktów do karmienia, pielęgnacji oraz zabawy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, której niewątpliwym atutem jest atrakcyjna cena.

Canpol - certyfikowane produkty dla dzieci

Firma Canpol Babies jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Marka dostarcza pełną gamę produktów, odznaczających się najwyższą jakością i bezpieczeństwem.

Więcej…

Sortowanie: najwyższa cena

1 2 3 4 5 ... 54
Następna strona Ostatnia strona
CANPOL, laktator elektryczny, EasyStart, 1 sztuka
167,09
Waga: 0.97 kg
Ilość
CANPOL, niania elektroniczna, 2/848, 1 sztuka
158,99
Waga: 0.53 kg
Ilość
CANPOL, mata do zabawy, Królestwo zwierząt, 1 sztuka
Wyprzedaż
99,99
Waga: 1.4 kg
Ilość
CANPOL, mata do zabawy, Siedzący lew, 1 sztuka
Wyprzedaż
89,99
Waga: 1.2 kg
Ilość
CANPOL, karuzela pluszowa, Lokomotywa, 1 sztuka
69,99
Waga: 0.725 kg
Ilość
CANPOL, podgrzewacz elektryczny do butelek, 1 sztuka
48,79
Waga: 0.07 kg
Ilość
CANPOL, sterylizator mikrofalowy, parowy, 1 sztuka
47,59
Waga: 0.67 kg
Ilość
CANPOL, torba termoizolacyjna spacerowa, 1 sztuka
46,19
Waga: 0.42 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 54
Następna strona Ostatnia strona

W trosce o zaspokojenie potrzeb dzieci i rodziców

Innowacyjne produkty Canpol Babies są tworzone w oparciu o potrzeby dzieci oraz ich rodziców. Wszystkie akcesoria cechują się bezpieczeństwem użytkowania i są wolne od szkodliwego bisfenolu, występującego w tworzywach poliwęglanowych. Oferowane butelki, smoczki, bidony oraz wiele innych wyrobów do karmienia, zabawy i pielęgnacji dzieci są produkowane z surowców alternatywnych, nie zawierających bisfenolu. Marka oferuje również specjalistyczne artykuły higieniczne dla mam, które idealnie sprawdzają się zarówno przed, jak i po porodzie. Produkty Canpol Babies to najwyższa jakość i gwarancja bezpieczeństwa dla rodziców oraz ich pociech.

Do góry