Kategorie

Emolium - odpowiedź na SOS skóry suchej i atopowej

Różne czynniki negatywnie wpływają na jakość ludzkiej skóry. W efekcie staje się ona przesuszona, zbyt wrażliwa i swędzi. Przywrócenie jej równowagi nie jest łatwe. Wyzwanie podjęła jednak marka Emolium, która ofertą produktów bogatych w emolienty udowadnia, że potrzeby wymagającej skóry można zaspokoić. Wystarczy zastosować odpowiedni preparat.

Więcej…

EMOLIUM Diabetix, ochronny żel do mycia ciała, 200ml
20,69
Ilość
EMOLIUM Diabetix, regenerujący krem do stóp, 100ml
17,29
Ilość
EMOLIUM Diabetix, wzmacniający balsam do ciała, 200ml
24,68
Ilość
EMOLIUM P, emulsja trójaktywna do ciała, od 1 miesiąca, 200ml
31,79
Ilość
EMOLIUM P, emulsja trójaktywna do ciała, od 1 miesiąca, 200ml + krem trójaktywny, 50ml w prezencie
31,79
Ilość
EMOLIUM P, emulsja trójaktywna do kąpieli, od 1 miesiąca, 200ml
28,29
Ilość
EMOLIUM P, emulsja trójaktywna do kąpieli, od 1 miesiąca, 400ml
42,39
Ilość
EMOLIUM P, krem trójaktywny, łagodzący świąd, od 1 miesiąca, 50ml
23,88
Ilość

Kompleksowa pielęgnacja skóry

Emolienty to preparaty do wszechstronnej pielęgnacji skóry dorosłych i dzieci. Ze względu na ich skuteczność, właściwości natłuszczające, regenerujące i odżywcze, zalecane są przez pediatrów i dermatologów. Mogą występować pod postacią kremu, emulsji, szamponu, maści czy olejku do kąpieli.

W Aptece Gemini kupicie Państwo wiele rożnych produktów Emolium mających kojący wpływ na skórę. Wśród nich:

Emulsja - Emulsja do ciała wykazuje czteropłaszczyznowe działanie na skórę – zapewnia jej natłuszczenie i nawilżenie, zapobiega nadmiernej utracie wody, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, pozostawia miękką i elastyczną. Emulsja do kąpieli charakteryzuje się działaniem dwupłaszczyznowym. Po pierwsze – jej składniki wnikają w głąb skóry, dostarczając substancje trwale wiążące wodę w skórze, po drugie, chroni ją przed utratą wody i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Krem - W ofercie producenta znajdziemy krem specjalny do pielęgnacji skóry twarzy oraz barierowy - do skóry nadwrażliwej i popękanej, suchej, wrażliwej i podrażnionej oraz do całego pielęgnacji ciała.

Szampon - Skóra głowy również zasługuje na szczególną opiekę. Zapewnią ją szampony Emolium do skóry suchej, podrażnionej i swędzącej; suchej, wrażliwej i podrażnionej oraz nadwrażliwej i popękanej.

Produkty Emolium powstają we współpracy z dermatologami, są bezpieczne, hipoalergiczne i polecane do codziennej pielęgnacji wrażliwej, przesuszonej i atopowej skóry dzieci i dorosłych.

Do góry