Produkty Holle są doskonałą propozycją dla wszystkich rodziców, którzy pragnąc urozmaicić dietę swoich małych pociech, chcą wprowadzić do ich jadłospisu zdrowe i pożywne przekąski. Seria przekąsek Holle to doskonały sposób wzbogacenia zbilansowanej diety najmłodszych dzieci. Gusta smakowe dziecka kształtują się już w pierwszym roku życia. Dlatego też, oprócz podawania im przecierów warzywnych i owocowych, kaszek i mleka, warto sięgnąć po nowe smaki. Dbając o zdrowe nawyki żywieniowe, produkty Holle można podawać w każdej chwili, kiedy tylko zajdzie potrzeba zaspokojenia głodu małego smyka. Polecamy przekąski, deserki, dania obiadowe i wiele innych smakołyków.

Holle – dania, desery i mleka dla niemowląt

Niemiecka firma Holle specjalizuje się w tworzeniu ekologicznych dań dla dzieci i niemowląt. Każdy produkt zawiera starannie dobraną kompozycję składników, które mają na celu zapewnienie prawidłowego rozwoju dzieciom i zrównoważonych posiłków. Dania tej marki to gwarancja bezpiecznego i zdrowego żywienia.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 8
Następna strona Ostatnia strona
HOLLE, Danie BIO Brokuły z pełnoziarnistym ryżem, po 4 miesiącu, 190g
6,69
Waga: 0.325 kg
Ilość
HOLLE, Danie BIO Cukinia i dynia z ziemniakami, po 6 miesiącu, 190g
6,39
Waga: 0.325 kg
Ilość
HOLLE, Danie BIO Dynia i kurczak, po 4 miesiącu, 190g
6,39
Waga: 0.325 kg
Ilość
HOLLE, Danie BIO Marchew, ziemniaki i wołowina, po 4 miesiącu, 190g
6,39
Waga: 0.325 kg
Ilość
HOLLE, Danie BIO Marchewka i ziemniaki, po 4 miesiącu, 190g
6,39
Waga: 0.325 kg
Ilość
HOLLE, Danie BIO Mieszanka warzywna, po 6 miesiącu, 190g
6,39
Waga: 0.33 kg
Ilość
HOLLE, Danie BIO Pasternak z ziemniakami, po 4 miesiącu, 190g
6,39
Waga: 0.325 kg
Ilość
HOLLE, Danie BIO Pasternak, ziemniak i wołowina, po 4 miesiącu, 190g
6,39
Waga: 0.325 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 8
Następna strona Ostatnia strona

Wyselekcjonowane składniki - w trosce o dobro dzieci

Dania Holle są tworzone wyłącznie na bazie naturalnych składników, pochodzących z ekologicznych upraw. Starannie wyselekcjonowane zboża, owoce i warzywa trafiają do słoiczków, by dostarczać dzieciom najcenniejszych substancji odżywczych. Dobre odżywianie gwarantują ekologiczne mleka modyfikowane, kaszki mleczne oraz różnego rodzaju desery. Marka specjalizuje się również w tworzeniu produktów dodatkowych dla dzieci i niemowląt, takich jak suchary czy herbatki. Wszystkie artykuły są zdrowe i zrównoważone pod względem fizjologii odżywiania. Produkty Holle zapewniają urozmaicone posiłki na każdym etapie życia dziecka.

Do góry