Mleko Humana doskonale odpowiada na potrzeby żywieniowe dzieci i niemowląt. Zawiera ono specjalnie opracowaną formułę składników odżywczych, która jest maksymalnie zbliżona do składu pokarmu kobiecego. Dzięki temu, mleka modyfikowane Humana stanowią wyśmienitą alternatywę żywieniową dla wszystkich dzieci, które nie mogą być karmione w sposób naturalny. Mleka Humana są bardzo dobrze tolerowane przez najmłodszych. Nie zawierają glutenu, a ich składniki warunkują prawidłowy rozwój dzieci i niemowląt. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem oraz zapraszamy do składania zamówień.

Humana - posiłki dla dzieci i niemowląt

Niemiecka firma Humana oferuje szeroką gamę produktów żywnościowych dla dzieci i niemowląt. Mleko modyfikowane, kaszki, herbatki oraz desery są źródłem cennych składników odżywczych – dostarczają dzieciom witamin oraz makroelementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju już od pierwszych miesięcy życia.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 6
Następna strona Ostatnia strona
29,79
Waga: 0.53 kg
Ilość
24,49
Waga: 0.45 kg
Ilość
49,99
Waga: 1.015 kg
Ilość
5,29
Waga: 0.22 kg
Ilość
4,19
Waga: 0.155 kg
Ilość
5,29
Waga: 0.215 kg
Ilość
4,19
Waga: 0.155 kg
Ilość
4,69
Waga: 0.215 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 6
Następna strona Ostatnia strona

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie najmłodszych

Produkty Humana są dedykowane dzieciom i niemowlętom, aby wspierać ich właściwy rozwój na każdym etapie życia. Modyfikowane mleko Humana jest tworzone z myślą o maluchach, które z różnych powodów nie mogą być karmione piersią. W ofercie można też znaleźć odżywcze deserki owocowe, kaszki oraz herbatki wspomagające trawienie. Dzięki starannie opatentowanej formule, smak produktów jest możliwie jak najbardziej zbliżony do naturalnego mleka matki. Każdy produkt spożywczy został starannie przebadany przez specjalistów – dzięki wysokiej zawartości składników odżywczych posiłki Humana mogą być podawane dzieciom o każdej porze dnia i nocy.

Do góry