Polska firma Lefrosh specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości preparatów farmaceutycznych oraz kosmetycznych. Jej domeną są dermokosmetyki do twarzy i ciała, których właściwości pozwalają odpowiednio zadbać o pielęgnację skóry i włosów. Prezentujemy szeroki wybór kosmetyków, wśród których odnaleźć można m.in. kremy przeznaczone do cery trądzikowej, kremy nawilżające na dzień, pomadki na pękające usta, antyperspiranty, szampony przeciwłupieżowe, emulsje do ciała przeznaczone dla osób z problemem łuszczycy oraz wiele innych produktów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym kompleksowym asortymentem preparatów Lefrosh.

Lefrosch - w trosce o naturalne piękno

Profesjonalne dermokosmetyki marki Lefrosch są tworzone przy współpracy lekarzy dermatologów, farmakologów i techników produkcji. Ich receptury są starannie przemyślane, by oferować to, co najlepsze. Wszystkie produkty zawierają wyselekcjonowane substancje aktywne i są przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
LEFROSCH, Base Matt, krem nawilżająco-matujący, 50ml
19,49
Waga: 0.09 kg
Ilość
LEFROSCH Vlostic, szampon wzmacniający, 150ml
15,09
Waga: 0.195 kg
Ilość
LEFROSCH Vlostic Set, Vitalizer do włosów i skóry głowy, 100ml+50ml
27,89
Waga: 0.215 kg
Ilość
LEFROSCH Vlostic Light, Vitalizer na dzień do włosów i skóry głowy, 100ml OKAZJA
Okazja
13,99
Waga: 0.14 kg
Ilość
Data ważności produktu: 2017-07-31
LEFROSCH Versic, Emulsja przeciwgrzybicza-złuszczająca, 110ml
23,89
Waga: 0.2 kg
Ilość
LEFROSCH Uro, krem przeciw nadmiernej potliwości stóp, 30ml
22,79
Waga: 0.07 kg
Ilość
LEFROSCH Squamax, krem salicylowo-mocznikowy, 100ml
21,99
Waga: 0.125 kg
Ilość
LEFROSCH Squamax, emulsja na rogowacenie skóry, 200ml
21,89
Waga: 0.245 kg
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Nowe pomysły, sprawdzone technologie

Kosmetyki Lefrosch są dedykowane kobietom i mężczyznom poszukującym specjalistycznych preparatów pielęgnacyjnych do twarzy, ciała oraz włosów. W ofercie można znaleźć odżywcze balsamy do ust, szampony skutecznie redukujące wypadanie włosów, a także kremy o działaniu nawilżającym. Na uwagę zasługują także specjalistyczne linie produktów tej marki, takie jak Squamax czy Versic, które są przeznaczone do leczenia zaburzeń rogowacenia skóry i przeciwdziałania nadmiernej potliwości stóp. Nowoczesne formuły kosmetyków i preparatów o działaniu leczniczym pozwalają je stosować z zachowaniem wysokiego komfortu życia.

Do góry