Pilomax to polska firma z długoletnią tradycją. W jej laboratorium tworzone są profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, które zapewniają im skuteczną i długotrwałą regenerację. Bazą receptury składników zawartych w preparatach są w pełni naturalne substancje. Specjalnie opracowany skład odpowiada za szybkie, spektakularne efekty zdrowych, mocnych i lśniących włosów. Kosmetyki Polimax nie zawierają parabenów i SLS. Dzięki temu są one polecane do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry głowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym w naszej aptece asortymentem kosmetyków Pilomax, które często rekomendują lekarze, kosmetolodzy, farmaceuci oraz fryzjerzy.

Pilomax - specjalistyczna pielęgnacja włosów

Farbowanie, trwała ondulacja czy prostowanie – to tylko kilka zabiegów, które mogą niszczyć włosy i zakłócać ich naturalny rytm wzrostu. By przywrócić kosmykom ich naturalny blask, warto sięgnąć po profesjonalne preparaty tworzone przez laboratorium Pilomax. Kosmetyki tej marki są przeznaczone zarówno do włosów jasnych, jak i ciemnych.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 5
Następna strona Ostatnia strona
8,69
Waga: 0.06 kg
Ilość
49,39
Waga: 0.125 kg
Ilość
40,69
Waga: 0.255 kg
Ilość
13,39
Waga: 0.12 kg
Ilość
19,99
Waga: 0.27 kg
Ilość
23,69
Waga: 0.265 kg
Ilość
35,49
Waga: 0.53 kg
Ilość
23,69
Waga: 0.26 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 5
Następna strona Ostatnia strona

Intensywna pielęgnacja, regeneracja i nawilżenie

Produkty tworzone przez markę Pilomax to kosmetyki odznaczające się wysoką skutecznością. Są polecane do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych, po farbowaniu oraz po różnego rodzaju zabiegach stylizacyjnych. Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, preparaty wnikają w głąb włosów i dodatkowo stymulują wzrost cebulek włosowych. W efekcie włosy stają się wyraźnie mocniejsze, zdrowsze i lepiej odżywione. Odżywki bez spłukiwania nawilżają włosy i ułatwiają rozczesywanie. Formuła kosmetyków sprawia, że włosy zyskują warstwę chroniącą przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i suszeniem gorącym powietrzem.

Do góry