Kategorie

Kosmetyki Tołpa - dla kobiet i mężczyzn

Tołpa wierzy, że to, jak wyglądamy buduje nasz codzienny nastrój, samopoczucie z kolei wpływa na dalsze życie. W trosce o piękny wygląd, dobry nastrój, a może nawet i przyszłość, Tołpa stworzyła unikalną ofertę dermokosmetyków dla kobiet, które lubią nieskomplikowaną acz przyjemną pielęgnację i nowoczesnych mężczyzn, którzy pragną dobrze wyglądać.

Więcej…

TOŁPA Atopic, lipidowa emulsja do mycia twarzy i ciała, 75ml
8,58
Ilość
TOŁPA Atopic, lipidowy balsam pod prysznic i do kąpieli Bogaty, 200ml
29,94
Ilość
TOŁPA Atopic, lipidowy krem do rąk Bogaty, 75ml
14,67
Ilość
TOŁPA Atopic, lipidowy krem regenerujący Bogaty, 40ml
31,75
Ilość
TOŁPA Atopic, lipidowy krem regenerujący Bogaty, 40ml OKAZJA
28,99
Ilość
TOŁPA Atopic, lipidowy olejek pod prysznic i do kąpieli, 200ml
29,99
Ilość
TOŁPA Dermo Baby, bąbelkowy żel do mycia i kąpieli, po 1 miesiącu, 195ml
23,61
Ilość
TOŁPA Dermo Baby, delikatny balsam do twarzy i ciała, po 1 miesiącu, 150ml
23,47
Ilość

Świadoma pielęgnacja i zadowalające efekty

Kosmetyki Tołpa są hipoalergiczne, przez co również bezpieczne dla skóry wrażliwej, nie pienią się i zachowują naturalny kolor zastosowanych składników – torfu i borowiny. Firma dokłada również wszelkich starań, by opakowania produktów były biodegradowalne i przede wszystkim wygodne w użytku.

Spośród licznych produktów firmy bardzo szeroką ofertę stanowi linia Tołpa dermo face, dedykowana pielęgnacji twarzy i podzielona na podkategorie produktowe: physio, sebio, strefa t, hydrativ, lipidro, rosacal, futuris 30+, provivo 35+, stimular 40+, relift 45+ oraz modelar 50+. W każdej z podkategorii natomiast, można wyróżnić produkty do pielęgnacji podstawowej oraz uzupełniającej.

Problemy z błyszczeniem czoła nosa i brody najlepiej rozwiążą matujące produkty ze strefy T, z niedoskonałościami takimi jak sebum, krostki czy zaskórniki, poradzą sobie produkty z oznaczeniem Sebio. Odblokowują pory, złagodzą podrażnienia i zaczerwienienia i na długo zmatowią cerę. Nadmierną ucieczkę wody ze skóry zahamują natomiast kremy nawilżające, żele, serum i maski Hydrativ.

Tołpa dermo face ma konkretne rozwiązania na konkretne problemy i potrzeby skóry twarzy, dzięki nim codzienna pielęgnacja i ochrona skóry twarzy może być znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Do góry