Firma Ziaja zdobyła popularność jako producent przyjaznych skórze kosmetyków. Prezentujemy pełną gamę produktów kosmetycznych do twarzy i ciała, a także serię leków Ziaja Med. Proponowane przez nas ceny preparatów Ziaja o działaniu pielęgnacyjnym i leczniczym są niższe od tych, które ustala niejeden sklep stacjonarny. Dostępne w naszej aptece kosmetyki Ziaja to m.in. kremy nawilżające, przeciwzmarszczkowe, toniki i płyny do demakijażu, kremy do rąk, maseczki, szampony, oliwki do masażu, a także wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą produktów. Zachęcamy do składania zamówień.

Kosmetyki Ziaja - dla wymagających klientów

Wszystko zaczęło się od naturalnego kremu oliwkowego, który od początku produkcji cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów. Od 1989 roku firma Ziaja stale poszerza ofertę swoich produktów mając na względzie potrzeby rynku w Polsce i Europie. Znajdziemy w niej kosmetyki Ziaja Med., Ziaja Pro oraz farmaceutyki dla dorosłych i dzieci.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 64
Następna strona Ostatnia strona
Altaziaja 1%, żel, 75g
6,59
Waga: 0.095 kg
Ilość
Dicloziaja 11,6mg/g, żel, 100g
Bestseller
7,69
Waga: 0.13 kg
Ilość
Heparizen 1000, żel na krwiaki i stłuczenia, 100g
36,89
Waga: 0.13 kg
Ilość
Terbinafina, krem, 15g
9,69
Waga: 0.03 kg
Ilość
ZIAJA 25+, krem nawilżający, matujący, 50ml
9,19
Waga: 0.09 kg
Ilość
ZIAJA 25+, krem wygładzający, 50ml
9,59
Waga: 0.09 kg
Ilość
ZIAJA 30+, krem nawilżający z kwasem hialuronowym, 50ml
9,19
Waga: 0.09 kg
Ilość
ZIAJA 30+, krem przeciw zmarszczkom, 50ml
9,59
Waga: 0.09 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 64
Następna strona Ostatnia strona

Higiena i problemy dermatologiczne pod kontrolą

Każdy, kto dba o urodę i higienę wie, że dobór odpowiednich kosmetyków jest niezwykle ważny dla potrzeb skóry i wieku. Ziaja doskonale to rozumie, dlatego korzystając z wieloletniego doświadczenia tworzy swoje kosmetyki czerpiąc z dobrodziejstw natury.

Osobom ze skórą o charakterze atopowym, lipidowym lub naczyniowym dedykowana została linia produktów Ziaja Med. i Ziaja kuracja dermatologiczna AZS, w ramach której można nabyć kremy kojąco – nawilżające i regenerująco – natłuszczające, natłuszczającą emulsję do ciała, taki sam olejek do kąpieli i pod prysznic. Kuracja zapewnia bezpieczną pielęgnację i ochronę skóry atopowej, skłonnej do łuszczenia i występowania innych problemów dermatologicznych u dorosłych, jak i u dzieci i niemowląt.

W katalogu produktów do higieny intymnej znajdziemy również produkty Ziaja intima. Płyny przeznaczone do codziennej higieny okolic intymnych, delikatnie myją zapewniając długotrwałe uczucie świeżości i czystości. Dostępne są zwykle w butelkach z dozownikiem o pojemności 500 ml lub mniejszych butelkach z zakrętką. Większe występują w formie kremowych płynów z dodatkiem kwasu mlekowego, hialuronowego, laktobionowego lub askorbinowego, mniejsze przyjemnie pachną np. migdałami, konwalią lub melonem. Wszystkie intensywnie nawilżają, zapobiegają przesuszaniu naskórka i powstawaniu infekcji, wzmacniają florę bakteryjną i utrzymują kwaśne PH miejsc intymnych.

Do góry