Permen King, 30 tabletek

36,90 Cena brutto
Cena jednostkowa: 12,30 zł za 10 tabletek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: WALMARK

Grupa: Permen

Permen King, 30 tabletek - opis produktu

Suplement zawiera L-argininę i składniki roślinne, takie jak na przykład żeń-szeń, który wspomaga naturlny proces wywoływania erekcji. Pomaga radzić sobie ze zmęczeniem, stresem oraz w czasie rekonwalescencji. Zawarty w preparacie żeń-szeń (Panax ginseng) pomaga wywołać erekcję i poprawić jej jakość, wykazuje korzystny wpływ na psychofizyczny stan mężczyzny. Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris) poprawia sprawność seksualną i wyzwala pożądanie. L-arginina jest prekursorem tlenku azotu.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki preparatu.
 
Zalecane spożycie: 1-2 tabletki dziennie. Tabletkę należy połknąć podczas lub po posiłku i popić wodą.
 
Składniki: chlorowodorek L-argininy, substancje przeciwzbrylające: celuloza, węglan wapnia; ekstrakt z korzenia zeń-szenia właściwego (Panax ginseng), ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris), stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancje przeciwzbrylające: talk, dwutlenek krzemu; triglicerydy średniołańcuchowe; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vacciunum macrocarpon), barwniki: dwutlenek tytanu.
 
1 tabletka zawiera: chlorowodorek L-argininy 362,8mg, w tym L-arginina 300mg, ekstrakt z żeń-szenia standaryzowany na 16% ginsenozydów (Panax ginseng) 83,3mg, ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) standaryzowany na 40% saponin 50mg, ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinum macrocarpon) standaryzowany na 40% proantocyjanidyn 10mg.
2 tabletki zawierają: chlorowodorek L-argininy 725,6mg, w tym L-arginina 600mg, ekstrakt z żeń-szenia standaryzowany na 16% ginsenozydów (Panax ginseng) 166,6mg, ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) standaryzowany na 40% saponin 100mg, ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinum macrocarpon) standaryzowany na 40% proantocyjanidyn 20mg.
 
Przeciwwskazania: nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci, kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.
 
Ważne wskazówki:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
W celu osiągnięcia pozytywnych efektów stosować przynajmniej przez 6 tygodni.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed wilgocią, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt przeznaczony dla dorosłych.
 
Producent:
Walmark, a.s.
Oldrichovice 44
739 61 Trinec
Republika Czeska
 
Dystrybutor:
Walmark Sp. z o.o.
ul Teatralna 9
41-200 Sosnowiec
 
*Do wyczerpania zapasów wydawane będą stare wersje produktu.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: