Majtki chłonne TENA Pants Super, Large, 100-135cm, 12 sztuk

Majtki chłonne TENA Pants Super, Large, 100-135cm, 12 sztuk

38,58 Cena brutto
Cena jednostkowa: 3,22 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: ESSITY

Grupa: Tena

Majtki chłonne TENA Pants Super, Large, 100-135cm, 12 sztuk - opis produktu

Majtki chłonne TENA Pants Super to produkt chłonny zalecany do codziennego stosowania przy średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 7/8). Przeznaczone są dla osób chodzących czy poruszających się choćby po domu. Dzięki systemom FeelDry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach. Zakładane są jak zwykła bielizna i zapewniają komfort oraz dyskrecję. Przylegają do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. W przypadku wycieku moczu, majtki TENA Pants chłoną go do wnętrza układu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi, jednocześnie zabezpieczając przed wydostaniem się nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz. 
 
Zastosowanie: dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom chłonności 7/8).
 
Sposób użycia: włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę. Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych. Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem. Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.  
 
Zawartość opakowania: 12 sztuk.
 
Rozmiar: L, 100-135 cm w pasie.
 
Producent: 
Essity Poland Sp. z o.o.
ul. Bactstengatan 5
S- 431 49 Molndal.
 
Nastąpiła zmiana nazwy spółki z SCA Hygiene Sp. z o.o. na Essity Poland Sp. z o.o. Do wyczerpania zapasów wydawane będą stare wersje produktów.